www.SokzBuraka.pl
LUBI NAS JUŻ: 674.363
Strona główna Czyli świeży sok The best of Czyli smakołyki Kalendarz Czyli mądrości Mówi dżus Czyli kino Bajki skibyCzyli Andrzej Dupa
NASZ SKLEP
NASZ SKLEP
NASZE FILMY
Nasze filmy
www.SokzBuraka.pl

Na ulice znów wyjdą czarne parasolki. W sobotę o godz. 17 pod Sejmem odbędzie się demonstracja pod hasłem „Miarka się przebrała!”. Organizatorzy to m.in. przez Partia Razem, Inicjatywa Polska, Zieloni, Inicjatywa Feministyczna, Ogólnopolski Strajk Kobiet i Inicjatywa Pracownicza.
https://koduj24.pl/wkurzone-kobiety-znowu-ida-pod-sejm/

Najnowsze komentarze z Facebooka'a:

Jan Adamczyk
Dałem lajka. Za daleko żebym tam jechał. Ale w wyborach samorządowych oddam głos na kandydata oznaczonego ww marką lub popieranego przez ww ugrupowania. Na pewno nie na PO i Nowoczesną / Średniowieczną z ich niespodziankami - kupiliśmy jajko, a po otwarciu - zbuk w osobie dewota. Do kościoła takich wybierać, a nie do sejmu czy na radnych lub prezydentów miast.

Jadwiga Styra
Panowie a Wy tez ????? Przeciez to sa Wasze zony.....Dzieci sa ze zwiazku Kobiety z Mezczyzna......To te wszystkie Kobiety maja dzieci ?????? A skad one sie biora....aaaaa juz wiem sieja w ziemii i pozniej zbieraja...... Was tam nie moze zabraknac, Panowie....na swiecie jest 2018 rok a w Polsce ????

Irena Snarska
Jestem z Wami popieram Wasze inicjatywy w walce o prawa kobiet ,które chce nam odebrać podła pisowska zmiana i część opozycji ,która nie rozumie po co jest w Sejmie.

Barbara Maslankowska
Pod koscioly i urzadzic przebierancom niedzielne modly!Od razu by im sie odechcialo wpier...w nie swoje sprawy!

Leopold Łukasiewicz
To tylko w Warszawie? A co z pozostałymi miastami w Polsce.? Wszystkie mądre Panie zapraszamy do protestu w całej Polsce.

Jolanta Kralowetz
Od zarania dziejów mężczyźni usiłowali sadzić "dupą kobiety", w niektórych krajach jak Turcja czy Kraje arabskie po dzień dzisiejszy panowie ten przywilej maja i w tych krajach , pomijając inne chore zakazy, kobieta musi mieć zgodę mężczyzny na usunięcie ciąży itd itd faceci będą zawsze dążyć do władzy absolutnej!

Zygmunt Kowalski
Dziewczyny!!! Tylko nie bierzcie ze sobą żadnych posłów - leni i zdrajców kobiecych problemów.

Ewa Lic Suer
Gdzie diabel nie moze....zawsze aktualne! Panie! nie dajcie sie!

Elżbieta Prymula
.. smutne to i przygnębiające . Państwo , zamiast wspierać i pomagać , zmusza KOBIETY do walki o SWOJE PRAWA ! Polska , to jednak "DZIKI KRAJ "!

Zygmunt Kowalski
Panie i Panowie "ja w żadnym trybie" ale powiem co myślę. Nam teraz nie potrzebna jest tu pisanina, nam, wszystkim Polakom logicznie myślącym potrzebne jest działanie. Wspomóżmy nasze kochane kobiety. Nie pozwólmy żeby facet bez jaj z Żoliborza lub czarny zboczeniec zaglądał nam pod kołdrę i dyktował czy nasza żona, przyjaciółka lub kochanka ma cierpieć i urodzić potworka.

Janina Ksiazek
A gdzie PO zawiodłam się najwyższy czas na rehabilitację póki jeszcze czekamy

Zygmunt Marko
moze wkoncu te sejmowe kobitki z jajami zobacza co znaczy PRAWDZIWA KOBIETA !!!!

Anna Antolak
Kobiety na nas nie ma mocnych bo nami świat stoi i bez nas by się skończył wbrew pozorom to my mamy siłę odwagę honor i bez nas mężczyzn by nie było więc niech moc będzie z nami

Sławek Sędziak
kobitki jesteśmy z wami dajcie mądry sygnał za pasem wybory,każdy glos ważny mój macie na 100%

Ewa Krzciuk
Całym sercem jestem z wami ❤

Zdzislawa Wawrzyniak
To nic nie da politycy się na kobiety wypieły żałosne💁

Zbiniu Franc
Oni wasze marsze mają głęboko w dup.......Naczelnik kazał i tak ma być!

Tomasz Królikowski
Spodziewam sie dzikich tlumow ;)

Marek Jakubowski
Pogoncie politykow roznej masci ,niech lajzy siedza w sejmie

Teresa Śmietanka
A dlaczego nie? Nie wszyscy głosowali za odrzuceniem! To nie mają prawa wyrażać swoich poglądów?

Danuta Okunowska
Mam nadzieję,że skompromitowana ostatnim głosowaniem w sejmie opozycja PO i Nowoczesnej tam się nie pojawi, bo poklasku dla swojej prywaty nie pozyska. Szkoda tylko Pani Nowackiej i jej zabiegów.

Mira Surwiłło
zostały same kobiety ,nie ma już partii ,która szanuje kobiety i ich walkę o narzucaniu jak ma być ,bo kobieta zawsze sama zostaje z każdym problemem ,walką

Małgorzata Mudrecka
Popieram,musimy same walczyć o swoje. Politycy nas zawiedli więc pokażmy z kim zadarli. W kobietach siła.✌✌✌

Elisabeth Konczewicz
Panie i Panowie młodzieży to wasza przyszłość bądźcie tam do cholery!zeby znowu nie powiedzieć mądry Polak po szkodzie!✌️✌️✌️✌️✌️✌️✌️

Barbara Janosz-Kowalczyk
Moje Panie będę z wami nie pozwolimy deptać swoich praw wybór należy do nas i do naszych sumień ❤