www.SokzBuraka.pl
LUBI NAS JUŻ: 674.363
Strona główna Czyli świeży sok The best of Czyli smakołyki Kalendarz Czyli mądrości Mówi dżus Czyli kino Bajki skibyCzyli Andrzej Dupa
NASZ SKLEP
NASZ SKLEP
NASZE FILMY
Nasze filmy
www.SokzBuraka.pl

TEGO JUŻ KRYSTYNA NIE WYBACZY!
----------------
polub nas zanim będzie za późno: www.sokzburaka.pl

Najnowsze komentarze z Facebooka'a:

Maria Lewandowska
Założyłam z dwiema Paniami stronę; Wrzucam dla WOŚP za siebie I Krystynę P. Hasło tej strony... "Nie cierpię Krychy daję trzy dychy"...można jutro dokonywać wpłaty z tej strony również... Pawłowicz jutro udusi się swoim jadem- pobijemy kolejny rekord!!!

Leszek Skrzeczkowski
Za dymisje Antosia podpadl jej kaczyniak, teraz wtopa przez tego ksiedza z ludzkim sercem! Jak zabic ten stres?Ze trzy kebaby padna w ogniu Kryskowej rozpaczy jak nic!

Długosz Grzegorz
a ta krowa pisowska czego szczeka na tych co popierają WOŚP,szkoda jej że takim poparciem nie cieszy się złodziej redemptorysta

Barbara Polit
Okazuje się,że i wśród księży są normalni ludzie,którzy popierają dobro!

Janina Maj
czy ta kobieta myśli że jest nie zniszczalna też będzie stara i będzie potrzebowała pomocy ze sprzetu na który zbieraja ludzie dobrej woli ona powinna jak wszyscy z RZĄDU dać najwięcej bo my mamy nie za wiele ale się dzielimy

Beata Jawna
trzeba taką osobę odizolować od społeczeństwa.To jest chory człowiek.Dyskusja na temat WOŚP jest tak duża jak by datki były przymusowe-nie chcesz nie dawaj i innych nie oczerniaj.

Zbigniew Różycki
Serduszko WOSP działa na sektę PiS jak woda święcona na diabła. A więc polacy. Poobklejajcie drzwi no kościoła, szpitala, banku, marketów, urzędów tymi serduszkami. Tym sposobem pozbędziemy się ich z życia publicznego. I zapędzimy tam gdzie ich miejsce. Miejsce bydła jest w stajni !. :)

Piotr Pisula
Ooooo ku.....wa jad nienawiści wypalił jej szkliwo na zębach i musiała z bólu szufladę przytrzymać aby ze złości nie wypadła 😂😂

Stanisław Winiarski
To jest farsa i kabaret który nam zgotowała DOBRA ZMIANA.My zajęcie a to Antoś a to Krysia a to w lesie Szyszka itd itp.szkoda tylko ojczyzny która nie wytrzyma takich eksperymentów .

Renata Domańska
Biedna Krystyna toż to serduszko działa na nią jak egzorcyzmy ...😁😁

Piotr Wężyk
Krycha jak widzisz wśród księży są i normalni.Ten bynajmniej wie co to miłość do człowieka.

Barbara Janosz-Kowalczyk
I co szczęka ci opadła wredna pisówo są normalni księża co dobro popierają ❤❤❤

Dorota Jeleń
To istnieją jeszcze tacy księża? ? Brawo A Krysia niech się wreszcie wyciszy

Ania Orlińska
Pani krysiu .!!!!!niech pani przyklei sobie serduszko WOŚP, a poczuje się Pani uzdrowiona, jak po spowiedzi z rozgrzeszeniem! !!!odwagi

Alicja Zuwalska
Jak chce to niech daje na Caritas troszkę i ksiądz uszczypnie z tego a od WOŚP wara!

Slawa Kurin
Oj durnas Ty kobito! Prezesunio i koledzy partyjni nie pomogą kiedy dopadnie cię choroba i starość. I wtedy przed nosem powinny zamknąć się drzwi wszystkich oddziałów które dzięki WOSP ratują ludzkie życie lub dają nadzieję i możliwość wyzdrowienia ! Jestem tylko ciekawa co na To Pani bliscy, rodzina ,znajomi czy też podzielają Pani zdanie i chore oburzenie?

Marek Kubasiewicz
U niej jeszcze to serce bije i to mocno, widać po wypowiedziach, ale czym szybciej bije tym krócej, diagnoza kardiologów.

Artur Mazurek
Ten Kołtun musi zostać ukarany., W swoim czasie. Pewna "siostra" z GoT zaznała "szczęścia". Krysi życzę podobnej nagrody.

Barbara Ciągowska
Mysle ze wiekszosc a szczegolnie mlodych ksiezy w glebi serca wspiera WOSP bo sa swiadomi ile za tym dobra.Nie mowia glosno o tym bojac sie swojego proboszcza a ci boja sie biskupow i utraty probostwa.Takie to zaleznosci wsrod naszego duszpasterstwa.Jak to mowia:Jak nie wiadomo o co chodzi to zapewne chodz o stanowiska i kase😡😡😡😡

Bożena Wrona
Krysieńko tyle się namęczysz skrobaniem bzdur i tylko wzbudzasz śmiech

Jolanta Stawowa
Jak jej serce to wytrzymuje? Są i normalni księża,którym drugi człowiek jest bardzo bliski.

Anna Lipka-Derlacz
Ten człowiek był odważny i mądry od zawsze.Gdybym na swojej drodze spotykała tylko takim nie zamknelabym drzwi od kościoła z drugiej strony.

Zbigniew Nowakowski
No cóż mały profesorski móżdżek nie potrafi ogarnąć kultury człowieka rozumnego

Eugeniusz Bobruk
Krysia może być pacjętką chirurgii lub psychiatrii i co wtedy, jak płucoserce będzie miało serduszko? Czy trzeba będzie odłączyć aparaturę?

Nela Gorka
W każdej grupie są ludzie mądrzy,dobrzy,rozumni ,ale i głupcy,źli,bezmyślni...