www.SokzBuraka.pl
LUBI NAS JUŻ: 674.361
Strona główna Czyli świeży sok The best of Czyli smakołyki Kalendarz Czyli mądrości Mówi dżus Czyli kino Bajki skibyCzyli Andrzej Dupa
NASZ SKLEP
NASZ SKLEP
NASZE FILMY
Nasze filmy
www.SokzBuraka.pl

Czy ktoś widział go kiedykolwiek z serduszkiem wośp??
TO JEST WŁAŚNIE WZÓR POSTAWY "DOBREJ ZMIANY"
-------------------
polub nas zanim będzie za późno: www.sokzburaka.pl

Najnowsze komentarze z Facebooka'a:

Maria Lewandowska
A wiecie co? A ja jemu współczuję! Niby teraz ma władzę, która kiedyś się skończy, lecz nie miał, nie ma i mieć nie będzie nikogo bliskiego, kto dotknie, przytuli, powie kocham, bo całym swoim życiem nie zasłużył na to... Biedny starzec!!!

Tomek Szot
Na tej nie. Ale cała Polska widziała Cię na innej akcji. Jak puściły Ci nerwy i pokazałeś swoją prawdziwą twarz:) Nienawidzisz ludzi gościu i masz swoje 5 minut teraz gdzie próbujesz leczyć kompleksy. Ty i Twoja banda. Ale to minie. Minie gościu. ☺😄

Radomska Halina
WIELKA ORKIESTRA TO MIŁOŚĆ I DOBRO - KACZYŃSKI TO OBŁUDNIK ZIEJĄCY JADEM POGARDY I NIENAWIŚCI

Teresa Kmak
Niechciej się podłączyć do sprxetu ORKIESTRY w razie choroby podłączy Cię błasxczak do paralizatora cudowny zabieg!!!! Szybko wstaniesz na nogi!!!!

Slawa Po
Szkoda,że przy okazji kradzieży księżyca nie było Ci dane ukraść trochę uczucia i miłości! Ktoś już napisał, że tylko podłączenie do paralizatora postawiło by cię na nogi i może ruszyło ten zgniły do dna mózg! Niech ci ziemia lekką będzie żebyś nie musiał korzystać z urządzeń zakupionych przez WOŚP. Amen!

Dawid Szczepan Mitura
To kolejny dowód że natychmiast trzeba odsunąć PIS od władzy raz na zawsze im szybciej tym lepiej dla Polski. W styczniu trzeba zrobić w Warszawie duży marsz najlepiej żeby było na nim 30 mln ludzi i nie ważne jaka będzie pogoda.

Stanisława Bura
To niech przebije Owsiaka, niech wybuduje szpital dla dzieci specjalnej troski, niech zadba o środki na jego funkcjonowanie, a myślę że Jurek nie będzie krył urazy i pomoże go wyposażyć.Moze byłaby to choć jedną dobrą rzecz w jego życiu oprócz opieki nad kotem?

Bernadeta Szabla
Jak moze brac udzial w tak szczytnej akcji ,skoro nie rozumie co to milosc blizniego i radosc z pomocy komus .BIEDNY samotny rozgoryczony starzec.

Irena Dybul
Ale młodsza córka Marty leżała jako wcześniak i korzystała z tego sprzętu !

Jurgen Von Budzik
Niestety to przekłamanie. Kaczyński co roku daje na WOŚP. Mówią o tym nawet jego współpracownicy. Zawsze gdy spotyka wolontariuszy to wrzuca do skrzynki..

Bożena Brona
Najwiekszym szczesciem jest ,aby stworzyć swoje zycie rodzinne w milości i zaufaniu. Wracasz z pracy do domu i wiesz ze czeka na ciebie ktoś kto kocha.

Jerzy Ziętarski
Kto bez kolejki jest obsługiwany w klinikach najdroższym sprzętem, również tym zakupionym przez WOŚP, może sobie pozwolić na lekceważenie WOŚP.

Graża Gram
a za kilka lat leżąc w szpitalu pod sprzętem WOŚP będzie gadał , że dawał dużo i systematycznie i że to wina Tuska bo nikt o tym nie pisał....

Krystyna Lewandowska
Nigdy Prezesie, bo ty nie rozumiesz, co to jest prawdziwa wolność. Trzeba być wolnym zeby umieć rozumieć innych I mieć do nich szacunek. Pan tego nie ma.

Alina Szypszak
Największą zemstą jest przebaczenie niech ci Bóg wybaczy bo naród nie będzie wstanie tego zrobić a historia swoje zrobi, jeszcze chwila a może mniej

Ewa Podkówka
A co Jarek powie dziewczynkom, swojej bratanicy, one też będą miały dzieci, być może że będą musiały skorzystać ze sprzętu

Krystyna Badke
wierzę,że nikt nie widział-bo trzeba być człowiekiem ,mieć empatię i przede wszystkim KOCHAĆ LUDZI!!!

Janusz Kliszczyk
To jest akcja porządnych ludzi, a nie takich gnojków jak Kaczyński.

Renata Sobczyk
Może kiedyś będziesz potrzebował sprzętu nie powinni ci go wogole podłączać tylko ci dać żebyś popatrzal

Bożenna Szeromska
I mam nadzieję ,że nikt nie zobaczy bo swoim widokiem kalałbyś szllachetną ideę

Krzysztof Staniewski
A kto by cie chcial tam ogladac ty kurduplu. Nie zapomnij drabinki zabrac

Anna Manes
A szkoda bo wzrostem i rozumem pasuje na oddział dziecięcy a tam najwięcej pomocy.

Mirosława Dobrowolska
Za to oglądamy wstrętną i wykszywioną twarz z nienawiści i pogardy do wszystkich i do wszystkiego. Amen.

Robert Dębowski
ZGORZKNIAŁY ,STARZEC , POWINIEN JUŻ DAWNO SIEDZIEĆ NA EMERYTURZE !

Aneta Woznicka
I znowu mam na wymioty ogladajac to zdjecie Z tym panem 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢