www.SokzBuraka.pl
LUBI NAS JUŻ: 674.363
Strona główna Czyli świeży sok The best of Czyli smakołyki Kalendarz Czyli mądrości Mówi dżus Czyli kino Bajki skibyCzyli Andrzej Dupa
NASZ SKLEP
NASZ SKLEP
NASZE FILMY
Nasze filmy
www.SokzBuraka.pl

"Nie da się powołać do życia lidera aktem mianowania, nie da się z niczego zbudować nowej formacji, zdolnej dziś do pokonania PiS, bo nawet odważny Palikot kiedyś skapitulował."
Pokrytykowaliśmy, pośmiali i poszydzili z Opozycji i starczy. Czas do pracy.
------------------
https://wiadomo.co/opozycjo-zejdz-z-opozycji/

Najnowsze komentarze z Facebooka'a:

Robert Piłacik
Wszystko się da zrobić. Głównym interesem i siłą opozycji musi być dobro narodu, nie wlasne interesy. Jeżeli partie opozycji będą toczyć wojnę między sobą to jedynym zwycięzcą będzie PiS. Są mądrzy ludzie w opozycji którzy mogą pokazać, że chcemy i będziemy walczyć. Jeszcze duża część z nas wierzy w to, że Polska może być krajem demokratycznym, gdzie nadrzędną wartością jest dobro dla społeczeństwa nie tylko dobro dla rządu i fanatyków.

Henryka Ståhl
Bez konkretnej idei, której się jest w 100% wiernym opozycja nie zdobędzie zaufania! Obecnie skaczą z kwiatka na kwiatek. Ale tylko ciężka i bardzo konsekwentna praca może dać jakiś pozytywny rezultat!

Wiola Szmidt
OPOZYCJO!!!! Zrozum w końcu że tylko zjednoczenie wszystkich może coś zdziałać Zacznijcie razem w koncu cos robic Polączcie się opracujcie plan ale nie niszczenia PISu jak do tej pory bo to wasza strategia,ludzi mają tego dosyć ,opracujcie coś konstruktywnego , Zacznijcie dzialac razem to jedyna droga!!!!

Leszek Grupa
Tak jak z tej "opozycji" przeciwwagi PiS-uaru! Zajęci walką kto ważniejszy mają ludzi w dupie, może na zrębach PO i N powstanie "coś" co ogłosi konkretny program przywracający normalność!

Rafał Wyciszkiewicz
Jak teraz hipokryci z opozycji, którzy atakowali PiS, że walczy z kobietami, teraz tym kobietom spojrzą w oczy. Strzelili sobie tym niesamowicie w stopę, bo centrowy elektorat już mają z głowy.

Josef Gendek
Ludzie, to tzw. opozycja, to nieudany kabaret. Proponuje wybrac w wyborach samorzadowych bojkotowac kandytatow partyjnych, a lider sam sie znajdze.

Jan Adamczyk
A co? Chwalić za te ostatnie głosowania? Anteny od TVP odmontowałem w 2001 - bo już wtedy była propaganda a nie informacja. Teraz mam sam z siebie zrobić idiotę i przekonać samego siebie, że te głosowania były OK. Mam uwierzyć, że inny towar niż ci posłowie będzie na listach wyborczych do samorządu?

Szymon Szuszwalak
Ostatnio mam wrażenie, że Sok i Racjonalna są opłacane przez PO. Bo co post sugeruje, że to PO jest naszym wybawieniem. Nierozumiecie w swojej nienewiścci do pisiorów, że ludzie PO jako samodzielną partię również mają ją w d***. Ludzie pamiętają, że PO mimo, że Konstytucji nei łamała to dla ludzi zrobiła niewiele. Osobiście pamiętam jak mi moje oszczędności z OFE obebrali. MOJE! Ludzie wiedzą, że wszyscy politycy to dziady mówiący i robiący wszystko pod publiczkę. Dziady to również "opozycja". Ale ludzie chcą przeciwstawić się obecnej władzy łamiącej wszelkie standardy przyzwoitości i dlatego są skłonni głosować na tych znienawidzonych polityków opozycji. ALE TYLKO PRAWDZIWIE ZJEDNOCZONYCH. Bez udawania i bez ściemniania, bo to widać z daleka. Co to za zjednoczona opozycja jak szef najsilniejszego opozycyjnego ugrupowania narzuca swoje zdanie nie patrząc na pozostałych. Co to za zjednoczona opozycja, która u steru ma Schetyne, dziada z fałszywym uśmieszkiem mających za uszami aferę hazardową. Co to za opozycja, która nie stawia na świeżość tylko wszędzie lansuje starych skompromitowanych pryków. OGARNIJCIE SIĘ bo to ostatni dzwonek!

Rafał Wyciszkiewicz
A wypowiedź jednej posłanki, że nie głosowała, bo jej głos i tak by się nie liczył to po prostu jedna wielka masakra. Właśnie dzięki takiemu podejściu teraz rządzi PiS

Joanna Gorczyca
Całkowicie popieram, obawiam się że jest to celowe działanie nie macie na kokgo głosować lepiej nie idźcie na wybory my sobie weźmiemy większość konstytucyjną, dzięki temu mechanizmowi wygrał Tramp

Tomasz Nowak
Opozycja nie istnieje. Zamknęła mordę wzamian za przymykanie oka na ich przekręty z lat ubiegłych.

Bozena Glazowska
Ja mam nadzieje, że opozycja weżmie sie do czynu .Nie wolno nam jej przekreslać , bo zostaniemy

Grzegorz Nowak
czasami mam wrażenie że Rydzyk wymodlił Kaczyńskiemu taką Opozycje ..

Jan Zoń
kto ma media i milicję ten ma władzę , a absolutną będzie miał po zlikwidowaniu w 100% trójpodziału władzy . Nasza trgedia trwa .......

Bogumiła Latosińska
Święta racja. Opozycjo przestań zwalczać się wzajemnie. O to właśnie chodzi Kaczyńskiemu!!!

Anna Kawecka
Zrób dobrze pisowi -krytykuj opozycję. Powtarzaj jak mantrę ale oni beznadziejni, głupi, ośmieszają się.

Marcin Tomasz Pudrzyński
W Polsce niema opozycji. Reszta się zgadza trzeba brać się do pracy bo dzisiaj pis nie jest w stanie przegrać wyborów.

Jan Kowalski
Palikot SKAPITULOWAŁ???? Co za brednie. Rozpirzył wszystko, co zbudowano, zabrał zabawki i opuścił piaskownicę. Gówniarstwo i chamstwo.

Zdzisław Celej
Potrzebny jest super kłamca,człowiek , który chachmęcił przez osiem lat ,każde skur,,,,,two potrafił zamienić w sukces. Wszystkie afery zamiatał ,a ludzie i tak mu ufali,ale na swoje miejsce naznaczył dupka Grzesia , który nawet do zamiatania liści w parku się nie nadaje.

Zbiniu Franc
Tylko nowa partia centrowa założona przez 40 latków reszta do wymiany na lata!

Zbigniew Kozioł
Po raz pierwszy żałuję że SLD nie ma w sejmie. Oni chociaż byli przeciwko konkordatowi i rozpasaniu cholernego kleru

Jarosław Jacek
To My wyborcy musimy się zjednoczyć i nie dzielić swoich głosów na partyjki które nie mogą przekroczyć progu wyborczego a co dopiero wygrać z PiS-em . Musimy się zjednoczyć i zagłosować na jedną partię która ma realne szanse wygrać i odsunąć dojną zmianę od koryta jak również trzeba jak najwięcej ludzi przekonać do pójścia na wybory . Nie oglądajmy się na innych tylko patrzmy co my możemy zrobić . I jeszcze jedno , nie dajmy się podzielić bo kolaboranci PiS-owscy robią wszystko za co im płacą .

Helena Jasińska
Opozycjo wez sie w garsc i dzialaj bo nas PiS pochlonie

Elzbieta Ryndak
Opozycjo do pracy 😊 Chcemy mieć nadzieje że PiS nas nie zeżre żywcem 😌

Jan Sybilski
OPOZYCJA. W NATARCIU..