www.SokzBuraka.pl
LUBI NAS JUŻ: 674.361
Strona główna Czyli świeży sok The best of Czyli smakołyki Kalendarz Czyli mądrości Mówi dżus Czyli kino Bajki skibyCzyli Andrzej Dupa
NASZ SKLEP
NASZ SKLEP
NASZE FILMY
Nasze filmy
www.SokzBuraka.pl

Min.J.Gowin dziś o politykach PIS-u po nazwiskach,per „Kaczyński” to,”Suski” tamto,a „Morawiecki” to jeszcze coś.No dobrze,jest Pan ładny,ale,skoro jest Pan od wyższej edukacji,to chyba raczej „prezes Kaczyński”,”premier Morawiecki” i „pan Marek Suski”.Co?
https://koduj24.pl/pawlowicz-szaleje-na-twitterze/

Najnowsze komentarze z Facebooka'a:

Tomasz Tommy Trejnis
Oj Krysia Krysia, ty buraku przebrzydły. Innych pouczasz a sama wyglądasz i zachowujesz się gorzej niz świnia przy korycie. Zacznij od siebie prostaczko zanim zaczniesz uczyć innych.

Paweł Maria Kołdowski Radziwił
A ja stanę w obronie Krystyny Pawłowicz. Wyobraźcie sobie Państwo siebie w wieku sześćdziesięciu kilku lat. Samotnych, całkowicie bez rodziny bez przyjaciół, bez przyjemności dnia codziennego. Nic dziwnego że ta kobieta wieczorem w pustym pokoju przelewa swoje żale, swoje kompleksy i samotność na klawiaturę.

Elżbieta Krzyżańska
Tylko w Polsce tacy wrażliwi na tytuły,od mgr, dr czy profesor czegoś im przybędzie?W normalnych krajach ludzie mówią sobie po imieniu i nikt nie wymienia tytułów.Dobrą marierą jest być skromnym.

Mirek Jóźwiak
Akurat w tym przypadku ma rację jakieś standardy w śród polityków powinny obowiązywać bez względu na poglądy. Chociaż można tej pani wiele zarzucić po względem jej zachowania braku szacunku do innych i wiedzy. Bo brzmi to groteskowo.

Jac Ek
Proszę pana, pewna kwoka Traktowała świat z wysoka I mówiła z przekonaniem: "Grunt to dobre wychowanie!" Zaprosiła raz więc gości, By nauczyć ich grzeczności. Pierwszy osioł wszedł, lecz przy tym W progu garnek stłukł kopytem. Kwoka wielki krzyk podniosła: "Widział kto takiego osła?!" Przyszła krowa. Tuż za progiem Zbiła szybę lewym rogiem. Kwoka gniewna i surowa Zawołała: "A to krowa!" Przyszła świnia prosto z błota. Kwoka złości się i miota: "Co też pani tu wyczynia? Tak nabłocić! A to świnia!" Przyszedł baran. Chciał na grzędzie Siąść cichutko w drugim rzędzie, Grzęda pękła. Kwoka wściekła Coś o łbie baranim rzekła I dodała: "Próżne słowa, Takich nikt już nie wychowa, Trudno... Wszyscy się wynoście!" No i poszli sobie goście. Czy ta kwoka, proszę pana, Była dobrze wychowana?

Ewa Anna Cieplińska
Sami od środka zaczynają się punktować! Partia Panów! ale jak wspominają Premiera Tuska to też wina Tuska, Tusk to, Tusk tamto! Jak się kogoś krytykuje to trzeba być kryształową postacią!

Grażyna Wegrin
Kobieto, nie ośmieszaj się. Ładny to pojęcie względne. Nie dziwię się, że Gowin nie chce reagować na seksistowskie zaczepki. Rozumiem, że Pawłowicz została upoważniona do głosowania zgodnie z poleceniem Kaczyńskiego, mimo, że w sprzeczności z obowiązującą ciągle w Polsce konstytucją. Jakim prawem taka osoba może strofować innych?

Wiola Ni Ec
Ja juz komentować tych pustych wypowiedzi i jej zachowania nie będę, ale rzuciły mi się błędy w pisowni tzn. nasza Pani nie wie kiedy i jak stosuje się przecinki i cudzysłowie.... te osoby ponoć są wykształcone????

Bartłomiej Suchenek
Weźcie tej krowy nie komentujcie, bo ona się tylko cieszy, że jest o niej głośno

Anna Chorzelska
A czy o uznanych wielkich ludziach mówimy "pan Chopin, pan Dante" itd? Tak właśnie uczył nas mój promotor pracy magisterskiej na UW, żeby podawać tylko imię i nazwisko

Andrzej Kochmański
Och Krycha teraz to ci się dostanie. Na FB miałaś tylko swoich ulubionych i poklaskujących przyjaciół, bez dostępu osób zaproszonych.Na Twitterze maja dostęp do ciebie wszyscy. Oj, Oj będziesz się żalić na wpisy tego niewdzięcznego lewactwa. Sam nie miałem wcześniej dostępu a teraz mam.

Halina Koper
W bardziej rozwiniętych i bogatych krajach, ludzie mówią sobie po imieniu, a w naszym kraju namnożyło się Panów, Ludzkich Panów i diabli tylko wiedzą jakich jeszcze Panisków.

Dariusz Godos
I kto to chce uczyć dobrych manier? Pani Krystyno najpierw sama daj dobry przykład zwracania się do ludzi 😁 No chyba że Pan prezes , premier i Pan Marek poseł to nad ludzie a do gorszego sortu mówi się per Ty

Anna Rosicka
Koniec świata!Krysia Wachlarzowa uczy Gowina bon-tonu!A dla...osłody mówi mu,że jest..ładny..No,Krynia!Jeśli on jest ładny,to ty jesteś...szczupła!

Zbigniew Gałka
Oj Krycha, Ty jak już coś powiesz ( czy napiszesz ) to naprawdę idę sobie mała bombę zaliczyć. Ciebie nie da się słuchać a co dopiero oglądać, Pa Krycha!.

Małgorzata Stefańczyk
Ale również Premier Tusk, Prezydent Komorowski i Prezydent Wałęsa. A jest zdrajca, żyrandol i Bolek. To powinno działać w dwie strony.

Jaro Podskoczek
Powinna się krowa toruńska sama nauczyć kultury wypowiedzi a nie rzygać tekstami wartym tejże jadowitej zmiji. Szczęście,że jad nieszkodliwy.

Maria Polańska
pani Pawłowicz ma wyższe wykształcenie , a wyraża się jak z pod budki z piwem, zarzucał kocioł garnkowi ha ha ha

Krzysztof Bazylewicz
Ja mogę mówić Pan Suski,Pan Prezes i.t.d. ale nigdy nie powiem Pani Pawłowicz.Dla mnie zawsze będzie '''''''''''głupia Krycha lub ta szmata Pawłowicz"

Barbara Kauc
Pani Pawłowicz, po przecinku , kropce robi się spację! Niech się pani wreszcie nauczy!

Roman Trzebny
Pani Krycho a jak mamy zwracać się do Pani ? "madam"? tylko proszę uważać na wielorakie znaczenie tego słowa :) Pozdrawiam milutko madam Pawłowić :)

Jolanta Stajszczyk
to nie temperament - to zwykle dziadostwo ale jak napiszę właściwymi słowami co o tym myślę to mnie znowu zbanują

Anna Rachuta
Pawłowicz ma wolne wiecznry to fakt. Tak się ułożyło. Ten czas mogłaby wykorzystać na porządkowaniu swojego życia. Woli jak widać grzebać w życiu innych. A szkoda bo jak się z samym sobą zrobi porządek to i komfort życia się poprawia

Andrzej Buliński
,,skoro jest Pan od wyższej edukacji,to chyba raczej „prezes Kaczyński”,”premier Morawiecki” i „pan Marek Suski”.Co?" , a nieco inaczej....skoro jest Pan od wyższej edukacji,to chyba raczej „prezes Kaczyński”,”premier Morawiecki” i „pan Suski”.He?

Katarzyna Grzęda
Znalezione w necie- tu pasuje szczególnie