www.SokzBuraka.pl
LUBI NAS JUŻ: 674.361
Strona główna Czyli świeży sok The best of Czyli smakołyki Kalendarz Czyli mądrości Mówi dżus Czyli kino Bajki skibyCzyli Andrzej Dupa
NASZ SKLEP
NASZ SKLEP
NASZE FILMY
Nasze filmy
www.SokzBuraka.pl

Parsknęliśmy przed snem :))))))))
-----------
polub nas zanim będzie za późno: www.sokzburaka.pl

Najnowsze komentarze z Facebooka'a:

Rafał Wojciech
A do mnie mówią "proszę Pana" choć mam stopień naukowy....I się nie wypisuję na FB , że to niegrzeczne... no ale nie jestem już młody. ..

Krystyna Kowal
Czyli jaki ktoś ma zawód to tak mam mówić,bo tak nakazuje dobre wychowanie!! Od dzisiaj będę mówiła proszę elektryka proszę sprzedawców, proszę dentysto, proszę taxiarzu!!

Elżbieta Zduńczyk
Kurcze smutno się robi kiedy czyta się takie wpisy znam młodego księdza. Naprawdę fajny kulturalny chłopak sąsiad z mojego bloku. Biegał z moimi córkami na jeden plac zabaw. Gdyby nie to że został księdzem nikt nie śmiałby mu tak nawrzucać to fajny kulturalny chłopak. Wiemy że kler u dużej świadomej części społeczeństwa zapisał się złą sławą. Ale nie wrzucajmy do tego brudnego worka naszego Tomka. Wierzę że jest prawym młodym księdzem.

Iwona Zięba
Zwrot proszę pana dotyczy wszystkich osób niezależnie od profesji. Można oczywiście zwracać sie używając tytułów lub zawodu. Ksiądz czy nauczyciel to zawód i jednocześnie powołanie. Można mówić proszę księdza ale już proszę nauczyciela nie bardzo, zatem proszę pana jest zwrotem uniwersalnym.

Jadwiga De
Księciunio to mały książe, a nie odmiana księdza. Ksiądz to ksiądz. Kiedyś na hierarchów kościoła mówiono książęta kościoła, ale te czasy minęły, mam nadzieję, że bezpowrotnie.

Magdalena Meg
Toudi z "Gumisiów" mówił do księcia Iktorna "księciuniu" albo "Wasza bezmyślność"😄

Borys Baranowski
Ogólnie to po co nam kościół, podobna na zachodzie fajniej mają jak burzą i stawiają meczety. kto jest za łapka w górę! Pobijmy rekord laików!

Anna Mała
No ksiądz ma rację. W przypadku duchownych zwracamy się do nich grzecznościowo "proszę księdza" " wasza eminencjo, czy wasza świątobliwość". Nawet jeżeli jesteśmy atestami. To tyle, poza tym, w czym przyznałam rację ksieżuli, nie znoszę ich autorytaryzmu, braku umiaru i lekceważenia innych.

Bożena Andrzej Weidemann
Po pierwsze i po ostatnie, żaden księciuniu, jesteś księdzem, to tej opcji się trzymaj, Po pierwsze i po ostatnie, jesteś księdzem , to trzymaj się tej opcji, a jak marzy się coś innego, to zmień branżę,

Marlena Gałkowska
Dlaczego ,,księciuniu,,? Chyba księżuniu? Panie Boże patrzysz i nie grzmisz na te wariactwa😠

Adam Szczypa
Może jeszcze wasza ksieńciunia mość i na kolanka i do buzi? Wy to lubicie, prawda?

Jerzy Gosciniak
Tomeczku w główce ci się poprzewracalo. Do hydraulkia nie zwracam się proszę hydraulika tylko proszę Pana i to wystarcza.

Zbigniew Szaniawski
powinni mówić ksężuniu,bo to jest zdrobnienie od ksiądz,księciuniu to zdrobnienie od książe,jeżeli pan lubi taki zwrot to znaczy,że ma pan kłopoty z językiem polskim.

Katarzyna Sadowska
Jezus się w grobie przewraca od wymysłów księży i tego co robią, tak mówią o islamie co robi z kobietami i wiarą ale pis i księża robią to samo, próbują zrobić islam z naszej wiary bo to co nas kiedyś uczono nie ma nic wspólnego z teraźniejszą wiarą

Jerzy Wojtas
Jak moze normalnie myslec ktos kto prowadzi nienormalne zycie. Czyli jak nienormalny ma pouczac normalnych ?

Stanisław Kamusinski
porządnych Księży episkopat usuną zostali posłuszniopowiadacze bajek kasjerzy

Mieczyslaw Szulik
Ksieciuniu to jest molestowanie seksualne ,badz czujny bo jak nic te 10-latki cie zgwalca

Joanna Unifantowicz
"Księciunio" to niezbyt pozytywna postać księcia z bajki "Gumisie".Tak zwracał się do niego troll Tołdi - podnóżek i prymus w klasie lizusów !!!

Jan Suchowerski
..poszperajcie w Tygodniku Moralnego Niepokoju.Pakosia tytułuje prawidłowo acz szlachetnie>>>DROGI KSIĄŻU.

Małgorzata Wojna
A to ten księciunio z bajki o Gumisiach, to teraz wszystko rozumiem. 😂😂😂😂

Marek Pi
Panie Jacku krzysztofie i inni ...opluc uderzyć zgnoic. O to Wam chodzi..... przeciez to sie ....zal mi Was

Jan Modrzynski
Księciuniu, a jak młodzi są to ludzie i w jakich okolicznościach tak mówią?

Gra Kos
Nie dziwi mnie, że księdzu Tomaszowi podoba się nazywanie go "księciuniem", gdyż mieć książęce konotacje to nie w kij dmuchał!

Joanna Kuberska
A w Holandii wszyscy mówią sobie na Ty i nikomu to nie uwlacza a każdy ma do siebie respekt.