www.SokzBuraka.pl
LUBI NAS JUŻ: 674.363
Strona główna Czyli świeży sok The best of Czyli smakołyki Kalendarz Czyli mądrości Mówi dżus Czyli kino Bajki skibyCzyli Andrzej Dupa
NASZ SKLEP
NASZ SKLEP
NASZE FILMY
Nasze filmy
www.SokzBuraka.pl

Co wolno wojewodzie, to nie tobie Gowinie.
KRYSTYNA ZAORAŁA KOLEGĘ.
----------------
polub nas zanim będzie za późno: www.sokzburaka.pl

Najnowsze komentarze z Facebooka'a:

Krynia Gr
No proszę ekspertka od kulturalnego zachowania się odezwała😃😃

Eugeniusz Musiński
Może pani pamięta jak to waszym nie mogło przejść przez gardło Prezydent Komorowski albo Premier TUSK?. Zawsze było Komorowski i Tusk i to mówili wszyscy najważniejsi. Teraz nawet wasi powinni mówić Prezes, Premier a może macie gdzieś hrabiego? Byłoby fajnie.

Renata Marzewska
Szanowna pani zapomina o kanaliach, gorszym sorcie i zdradzieckich mordach. Od kiedy to taki bon ton zapanował w PiSie.? O dobrych manierach i wyższej edukacji to akurat pani nie ma prawa się wypowiadać. Język pani jest plugawy i obelżywy, a maniery to po prostu żałość i wstyd!

Anna Martynowska
O kurcze pani Krysiu pani jednak zna zasady dobrego zachowania, to dlaczego ich pani nie stosuje na codzień, czy to za trudne dla pani?

Bar Zak
Szkoda za zapomniala jak sie zwracali na ty do premiera Tuska.Co mozg wam wypalilo.

Waclaw Adamczyk
znowu poucza ta, która zasysajac powietrze jakby ją ząb bolał mówi o wszystkich "ten jak mu tam" 😂 żenada...

Violetta Gładysz
a pani krysia z pseudo tytułem profesora to chyba niższą edukacje reprezentuje, to poniżej rury kanalizacyjnej, czyli klozetową. Proszę nie kojarzyć z osobami obsługującymi toalety.

Marcin Grądzki
Może pani Krysia jest przemęczona i czas ją wysłać na dłuższe wakacje na San Ecrobar tak samo jak zrobili to z jej kilkoma znajomymi....

Paweł Tazbir
No patrzcie państwo!pisowcy znają zasady dobrego wychowania,a dlaczego nikt z nich,nigdy nie powiedział pan Tusk lub Donald Tuska,przewodniczący Tusk a tylko zawsze i wszędzie Tusk to,Tusk tamto,Tusk tam.U kogoś widzą pyłek a u siebie nie widzą nawet kłody.

Marzena Bąk
Co za pisownia... Jak na PROFESORA przystało... Wstyd kobieto przynosisz osobom z dorobkiem naukowym. Z resztą... Nie trzeba go mieć, by się poprawnie wysławiać w mowie i w piśmie.

Michał Sadłowski
Żeby coś zmienić trzeba zacząć od siebie,bo na razie to poziom pani kultury i edukacji zasługuje maxymalnie na zwracanie się do pani w sposób,jakiego mój kolega użył wobec pewnej damy która darła swe wielceświętojebliwe,rozklekotane i skapcaniałe piździsko,goniąc przed blokiem dzieci jeżdżące na rolkach a mianowicie,cytuje: Sport to zdrowie,ty stara kurwo!!!

Janina Derewecka
Sie odezwała kultura z ryjem w sałacie w sejmie. Lepiej zamilcz kobieto! A z drugiej strony: jakoś istnieć trzeba, to trochę pokrytykuję. Dno!

Katarzyna Barbara
Dorzucam jeszcze jedno określenie - „panna Krystyna" 😉😂

Lilka Szpilka
A Pani nie jest żadna Pani Profesor. Tylko zwykły dr hab. Proszę to zawsze podkreślać i prostować

Jarosław Tymanowski
To jest paradoks taka osoba chce uczyć kultura na początku samemu trzeba mieć kulture i kto jej dał tytuł profesora to są jakieś jaja

Irena Fjarrstad
Nie trzeba uzywac tytulow, ktore sa ciagle zmieniane i nie wiadomo jaki tytul Ci ludzie beda miec jutro, poniewaz wypowiedzi nie beda aktualne przy powtorkach w TV.

Janina Hronowska
Jeżeli chodzi o swoich to wymagana pełna kultura a na resztę można wylewać wiadro pomyj, takie to jest pisowskie wychowanie!!!

Barbara Kryspowicka
I to mówi kobieta potrafiąca ubliżać bez mrugnięcia okiem...brawo Krysieńko! (na pania trzeba sobie zasłużyć,na tytuł profesora też...)

Jolanta Chwojko
Ta kobieta powinna być siłą doprowadzona do szpitala psychiatrycznego i jak najszybciej leczona,chyba że dla takich przypadków medycyna jest bezsilna

Alicja Grysakoeska
A to 16616795 ?? to wymiary ? 16 objętość mózgu, 61 biust, 67 talia i 95 biedra? w calach liczone ???? no oprócz mózgu bo ten w milimetrach 😉

Krzysztof Masłowski
Słyszałem wiele razy jak jakaś Kryśka wyrażała się o politykach i publicystach zdecydowanie bez "pan" a nawet bardziej...

Feliks Pernal
I ty co mieszkasz dziś w pałacach Choć srać chodziłaś za chałupę Teraz za nasze w biznes klasach poselską swą obwozisz dupę😜🍷

Bożena Tokarczyk
To dlaczego guru Pisu, ten "z wyższej półki", zwraca się do posłów per "zdradzieckie mordy" ???

Artur Nawrocki
No i się Krystyna zdenerwowała.A jak wiadomo złość piękności szkodzi.

Bogumiła Żeleźniak
uczył Marcin Marcina a sam głupi jak trzcina