www.SokzBuraka.pl
LUBI NAS JUŻ: 674.361
Strona główna Czyli świeży sok The best of Czyli smakołyki Kalendarz Czyli mądrości Mówi dżus Czyli kino Bajki skibyCzyli Andrzej Dupa
NASZ SKLEP
NASZ SKLEP
NASZE FILMY
Nasze filmy
www.SokzBuraka.pl

„Ja uważam, że przewodniczący Czarnecki oczywiście nie powinien tracić swojego stanowiska. Co do wypowiedzi, natomiast oczywiście ja bym w takiej sytuacji wskazał na niektóre wypowiedzi naszych oponentów, które są nie tylko daleko ostrzejsze”
https://koduj24.pl/morawiecki-broni-czarneckiego/

Najnowsze komentarze z Facebooka'a:

Robert Piłacik
Czarnecki to żadna persona. To łajza, przeczolgal się po wszystkich partiach. Ma słusznie obraną dla siebie opcje polityczną, tam gdzie kasa tam on. Jedyna jego wartość to przywiązanie do pieniędzy.

Marcin Uczkiewicz
Widzę że już się zaraził pisowym aonimurzynówbijąozą. Czy oni kiedykolwiek i w jakiejkolwiek sytuacji będą mieli choć raz i ciut honoru (o męskości już nie wspomnę) uderzyć się w tą katolicką, dumną, polską pierś i przyznać że coś źle powiedzieli lub postąpili? , a nie ciągle szukają usprawiedliwienia w zachowaniu innych. Co za nacja... Bueee

Jan Rogowski
Pajac! Ten wymoczek nazywany premierem siedzi w tyłku najjaśniejszego żoliborskiego pana tak głęboko że jedyne co widzi to brudne gacie i to cały jego światopogląd. Żenujące to i tyle

Wiesława Marta Balza
Wypowiedzi oponentów ? Żart ? Wystarczą mi wypowiedzi niektórych posłów pis, a w nich chamstwo, ciemnota, obłudy, zaklamanie itd. Oczywiście nie wszyscy są tacy, ale bardzo dużo.

Ryszard Duszyński
"Co do wypowiedzi, natomiast oczywiście ja bym w takiej sytuacji wskazał na niektóre wypowiedzi naszych oponentów, które są nie tylko daleko ostrzejsze” - Ty premierek, może wskazał byś na wypowiedzi małego, pawłowicz, brudzińskiego i innych swoich kolężków

Grzegorz Chabasiński
Tak jakoś mi się przypomniało to zdanie z Biblii o źdźble i belce w oku. Klasyk, jak pisowiec bluzga, to w trosce o ojczyznę i jest to chwalebne, a jak kto inny to hańba, zdrada i targowica. Hipokryzja czystej wody.

Małgorzata Brykarczyk
Morawiecki naturalnie ,ze broni ...dla mnie niech go wywala zwłaszcza za każdorazowe wymawianie z naciskiem nazwiska pani Róży po mężu. To celowe. Pani Róży mąż jest Austriakiem.

Radosław Gołębiowski
Kolejna łajza na stanowisku? Ogarnij się ,Morawiecki. Tak to możesz mówić w siedzibie pis do swoich kolesi-pajaców. Usprawiedliwianie typowego chamstwa to głupota. Widzisz ,też potrafimy.

Janina Janinowska
A ja uważam ze powinien stracić ,, ciepľy stołek ,, PE i zwrócić wszystkie pieniądze ktore wziął za p........e w niego.

Celina Pachacz
Czarnecki już tyle nałgał, już tylu ludzi obraził, że według mnie jemu to się już dawno należało. Tylko u nas w sejmie bezkarnie można obrażać wszystkich i każdego z osobna.A pan Morawiecki już zapomniał co znaczy obelga? Czy pis całymi zastępami nie jeździli na wysłuchania publiczne przeciw tamtejszemu rządowi i przeciw Polsce? Może premier nie pamięta, ale miliony ludzi pamiętają. Wtedy było w porządku panie Morawiecki? Wiem, że zdanie zmienia się w zależności od piastowanego stanowiska. A czy to jest po chrześcijańsku?

Danuta Kowalczyk
Już dawno powinien być wywalony na zbity pysk za swoje wypowiedzi , beszczelność i chamstwo. Ale to są cechy całej waszej formacji.

Krystyna Badke
Panie Morawiecki zapomina Pan o wypowiedziach Pańskiego guru który obraża obywateli z mównic sejmowej-w tej waszej partii większość jest taka-gdzie się szkolicie?-w Toruniu?!wstyd!!!

Kazimierz Kuczyński
Mateusz Krzywousty bredzi. Ty sobie możesz uważać co chcesz. Ta menda Czarnecki będzie pozbawiony tego stanowiska, które w zasadzie nic nie znaczy. Dostał je, bo jest to stanowisko, które dostają państwa UE z "urzędu". A "Schiefmund" coraz bardziej się stacza. Już jest pośmiewiskiej (misjonarz Europy, haha, hihi) w UE. Pilnie na ten śmiech "pracuje".

Edgus Pur
Widziałem "przemowę" Morawieckiego w obronie obatela ..! Najgorsze świństwa jakie można wydobyć z własnego charakteru przedstawił nam ....

Ryszard Rawski
Swój swego broni. Co tam reszta - "jakaś" baba podobno Róża. Tow. Premier pewnie nie zna. Jak w sam raz na chrystianizację. Ale poparcie jest? Jest! Nu, dawaj wpieriod!

Anna Wegierska-Leszczewicz
Skad w tych ludziach piastujacych odpowiedzialne stanowiska i badz co badz po studiach ( co nie zawsze idzie w parze z wiedza) tyle blazenstwa w wypowiedziach i hipokryzji. Brak samokrytyki. . Filozofia Kalego. Przykre

Mariola Kuba
Panie Robercie ja juz nie moge czytac i sluchac jak te barany sejmowe poslowie czy tez euro poslowie , obrazaja sie nawzajem . Przeciez tak nie mozna oni powinni , miec kulture wypisana na czole . A Czarnecki to juz w szczegolnosci narzeka na UE , ale pieniazki tak owszem . Powinnismy sie domagac od poslow szacunku dla nas obywateli , i kultury w sejmie . wstydze sie za takich ludzi . Moim zdaniem powinni go wydalic z europosla i koniec .

Halina Koper
Żal mi czasem ich, bo nie widzą dalej niż czubek własnego nosa! Do tego to żenujące użalanie się nad sobą i nieuzasadnione obwinianie innych. Może wreszcie przyjrzeli by się sobie i postarali dostrzec, co takiego trzeba w swoim postępowaniu zmienić!

Stanisław Kaczmarczyk
To jest książkowy przykład przedstawiciela partii,która uwierzyła w swoje kłamstwa 😊

Maria Wnuk
Jaki pan taki Kram. Jesteście panowie obaj po jednych pieniążki h, więc się będziecie nawzajem bronili. Za słowa trzeba ponosić konsekwencje. Panie Morawiecki pana to też dotyczy, nic nie jest pan lepszy og obatela. Pierwszego dnia po objęciu obowiązków już nam Pan próbował układać życie. Jak żyjemy i co myślimy to nasza sprawa. A obatel umie się ustawić w każdej sytuacji, wszystko zrobi dla pieniędzy

Piotr Malec
Tłumaczenie że inni są gorsi nie jest w waszym przypadku dobre.Przecież macie być lepszą zmianą a nie naśladować gorszych "noblesse oblige"!

Anna Prawda
W procesie zmiany premiera oczekiwaliśmy wreszcie kogoś obiektywnego, trzeżwo patrzącego na naszą rzeczywistość. Doczekaliśmy się ,niestety, kolejnego pisiaka , niezdolnego do krytycznego myślenia. Znowu powtarza się to ,co już znamy :wina opozycji i Tuska.

Marianna Jasińska
Czarnecki to gnida który uważa że każdemu spoza pisu można ubliżać i to ich piętnują a oni niewinni.Tak po katolicku opluć zdeptać i uderzyć się w piersi to nie ja.

Krystyna Gałęzowska
jeden wart drugiego innego szmalcownika nie znam tylko tego co o nich mówił i jeszcze ma czelność żądać przeprosin ,opluwa wszystkich i myśli że jest najmądrzejszy powinni wywalić go na zbity pysk przynosi tylko wstyd dla Polski

Stanisław Brożyna
ostrzejsze to słychac w eterze to słowa kaczyńskiego brodzińskiego pawłowicz mazurek i wielu innych polityków z pisu, niech nikt się nie dziwi że nazwiska piszę z małych liter bo nie zasługują na wilkie litery