www.SokzBuraka.pl
LUBI NAS JUŻ: 674.363
Strona główna Czyli świeży sok The best of Czyli smakołyki Kalendarz Czyli mądrości Mówi dżus Czyli kino Bajki skibyCzyli Andrzej Dupa
NASZ SKLEP
NASZ SKLEP
NASZE FILMY
Nasze filmy
www.SokzBuraka.pl

„Każda stacja telewizyjna informuje o działaniach organizacji, które uzyskały patronat poszczególnych mediów nad prowadzonymi przez siebie akcjami. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w ubiegłym roku uzyskała patronat medialny stacji komercyjnej, konkurencyjnej wobec TVP SA”
https://koduj24.pl/krrit-tvp-nie-informujac-o-finale-wosp-nie-naruszyla-prawa/

Najnowsze komentarze z Facebooka'a:

Piotr Krupa
Styczeń oprócz zabaw karnawałowych, studniówek będzie się zawsze kojarzyć z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy czy to się PiSsiorstwu podoba czy nie. Uważam za hańbę oczernianie pana Jurka Owsiaka przez różnej maści "mądre autorytety" którym żal że na to nie wpadli 4 litery w tym czasie mocno ściska.

Wojciech Grzelak
Według prawa Wielka Orkiestra Świątesznej Pomocy jako organizacja pożytku publicznego ma prawo do darmowej reklamy w mediach publicznych i na wniosek WOŚP mają obowiązek zrobić reklamę.

Stefan Nitka
TVP przynajmniej teoretycznie jest stacją publiczną, narodową finansowaną z budżetu oraz składek społeczeństwa, w związku z powyższym ma niejako obowiązek relacjonowania wydarzeń o charakterze ogólnopolskim. To że tego nie robi w wielu przypadkach świadczy jedynie o braku profesjonalizmu lub wręcz złej woli. Szkoda, bo coraz mniej jest okazji gdzie my Polacy możemy zaimponować całemu światu. Akcja Jurka Owsiaka jest taką perełką, którą wielu na świecie się zachwyca.

Marianna Jasińska
Płacimy abonament na tą podłą pisowską telewizję i mają zazrany obowiązek informować o WOŚP.Co Rydzol im zabronił bo karitas poniósł klęskę a Owsiak jest ponad wszystko i wszystkich.Mam nadzieję że pobije rekord.Brawo TVN.

Barbara Markowska
TVP krew zalewa że 3/4 polaków popiera Jurka Owsiaka i jego wielką akcję, Gdyby to była zbiórka dla Rydzyka to darli by "dzioby" od rana do wieczora.To stacja hipokrytów i fanatyków

Zbigniew Witas
Naruszyła, jest telewizją publiczną i powinna przekazywać ważne wydarzenia...a WOŚP zasługuje na to. No ale teraz każde wydarzenie ma służyć Pisowskiej propagandzie a WOŚP nie wpisuje się w tą rządową strategię.

Lidia Berus
No i proszę gdzie się podziala nadwyżka budżetowa z ubieglego roku trochę dla Rydzyka odprawy starego rządu,premie dla prokuratorów dla dyspozycji Ziobry i jeszcze inne utajnione wyplaty a na szpitale niech sobie radzą chorzy co półroku wybiorą nowego ministra zdrowia tak do zmyłki ludu a sprzęt niech załatwia Owsiak zgroza w naszym kraju co się dzieję nic nie robią na gorze tylko się gryzą iprzesuwaja na stołkach a powinno być tak odprawę dostaje poseł wtedy jeżeli przepracuje na swoim stołku pełną kadencje a nie co zmiana to odprawy co za konstytucja ustawy pisane pod siebie tak jak obecnie to zrobiono bo silny dużo może no tak praktykują stare ustawy .

Agata Willmann
Działaj człowieku póki możesz...Masz wsparcie większości normalnie myślącej grupy spoleczeństwa...

Gabriel Waszkiewicz
Bzdura. W dniu kiedy gra WOŚP nie ma ważniejszego zdarzenia w Polsce. KRRiT się zwyczajnie kompromituje. Skandal!!!

Barbara Polit
Może prawa nie zlamali,chociaż jak się to ma do tej misji,ktorą tak się chwalą?Przecież WOŚP to wielka dobroczynna impreza,nasza polska,pokazywana na całym świecie !To nasza polska chluba,nasze dobro narodowe!Obywatele mają prawo do tej informacji i nie ma znaczenia czy prezes TVPiS lubi to czy nienawidzi !Tu względy polityczne nie mają żadnego znaczenia.Nie pokazywanie tej imprezy to zwykła NIEPRZYZWOITOŚĆ !

Alfred Brożek
Bo TVP nie jest medium publicznym, ogólnonarodowym, lecz narodowo-bolszewickim

Ines Ciarka
Mamy gdzieś reżimówkę, łże cały czas, jak to coś słuchać i wierzyć co relacjonują.

Halina Gac
Po co komu taka telewizja, która nie przekazuje ważnych dla obywateli wiadomości. Oni są telewizją, którą my utrzymujemy, jak będą prywatną to niech robią co im się podoba. Niech płacą im ci co ich oglądają. Zobaczymy jak długo pociągną !!!!!

Piotr Pisula
Przyszedł fax z Torunia i Kurski jest w czarnej dupie......resztę możecie sobie dopowiedzieć 😁

Zbigniew Zarzycki
Kiedyś ich rozliczymy!!!😈

Anna Mała
To głównym zarzutem wobec TVN bylo, że nie powiadomili widzów o zakończeniu protestu, a teraz TVP nie informuje o ogólnokrajowej aukcji i jest ok?

Adam Adi Kielbowicz
Nie informuje bo to nie bedzie kasa dla rydza ani klechy

Grażyna Baczewska
Wystarczy że TVN informuje

Zofia Maścianica
Publiczne dotacje dla telewizji TVP komercyjnej?

Janusz Warnecki
Strasznie te pisiory kręcą

Małgorzata Przybyś
Nie musi informować. I tak wiemy. I popieramy!

Darek Łucyszyn
Chuj w dupę Tvp

Zbigniew Hruszowiec
No i ogladalność spada !!!!