www.SokzBuraka.pl
LUBI NAS JUŻ: 674.363
Strona główna Czyli świeży sok The best of Czyli smakołyki Kalendarz Czyli mądrości Mówi dżus Czyli kino Bajki skibyCzyli Andrzej Dupa
NASZ SKLEP
NASZ SKLEP
NASZE FILMY
Nasze filmy
www.SokzBuraka.pl

W sieci pojawił się tweet o takiej treści:
"Mamy styczeń, a #Jenot już szykuje się na letnią walkę o moralność narodu.
😎"
ROZBIERANIE NA PLAŻACH BĘDZIE ZAKAZANE...
Za wyjątkiem posłów pis.
-----------------
źródła:
https://twitter.com/Phil_Backensky/status/951863314971353088
https://twitter.com/Strykasia/status/951770850176495617
https://www.facebook.com/groups/735286193270314/permalink/1322923921173202/
https://www.facebook.com/425911597523986/photos/a.444755342306278.1073741826.425911597523986/1603639719751162/?type=3&theater
https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=242686549600842&id=100015784952310

I jak mamy to traktować?
TVP Info - prawda czy fejk?

Najnowsze komentarze z Facebooka'a:

Maria Lewandowska
Ale ja też jestem za tym, by zrobić porządek z tym, zwłaszcza osobami publicznymi, będącymi "ambasadorami" MOJEGO KRAJU!!! Nie życzę sobie panie Tarczyński oglądać cię w gaciach razem z twoją panienką na plaży, basenie i gdziekolwiek bywasz! Selfi ma też swoje granice, nie damy cofnąć Polski wstecz, do czasów Sodomy i Gomory!!!!!!!

Feliks Pernal
Mnie to nawet cieszy bo nie mam nic do pokazania. Od dawna korzystamy z żoną ze strojów dziadka i babci. Lecą trochę naftaliną ale mamy spokój od komarów i latających bachorów.

Ryszard Mańk
Jak to możliwe że, ten jenot rozbija się po zachodnich plażach z swoją oblubienicą w stroju kąpielowym , a innych będzie pouczał jak sie maja opalać, to jest dopiero skurwysyńskie zakłamanie.

Waldek Nowicki
nie każdy co jakiś czas siedzi w sejmie i nie każdego stać na wyjazdy do krajów, gdzie ich partnerka pokazuje się w stroju charakterystycznym dla pewnej starej grupy zawodowej - i nie są to zbieraczki ;)

Bogusia Dacko
Ja nie mam ochoty oglądać twojego obwisłego brzucha w basenie z drinciem ,cieszącego się że nareszcie mam kasę i mogę wyjechać na tropiki Hura!!!! czekam kiedy będzie podpisanie klauzuly wiary ,na viagrę,to wbrew chrześcijańskiej wierze.......Ile wam Bóg pozwolił i koniec,zwłaszcza że w waszym wieku to szkodzi na serce.....

Grzegorz Żurawski
Naprawdę panie Tarczyński? Na polskich plażach to zrobiłoby sie porządek, natomiast za granicą Aga'72 cyckami świecić może.

Jowita Ochmańska
Taa... Może od razu burki kobietom założyć? Albo czadory 😂? Panie Tarczyński, puknij pan się w mózg (o ile go pan w ogóle posiadasz), dla własnego i ogólnonarodowego dobra, póki nie jest za późno. Im wcześniej tym lepiej 😈.

Robert Zakrzewski
No tak ten dekiel jest po katolickiej szkole i teraz wszystkich mierzy swoją miarą. Bo każdy Polak to przecież leżący, ale w kościele krzyżem.a nie na plaży powinien być.Masakra, kiedyś ludzie wybuchną widząc tego jełopa na ulicy.

Lidia Wołodkowicz
Ojejejej i to mowi posel strasznie na dodatek zaklamany-sam wstawia fotki ze swoich wojazy na ktorych paraduje w gatkach i pokazuje swoj mikry tors a jego partnerka prezy swoj biust i swieci posladkami ( moze to i nie na naszych plazach) -jak porzadek i sredniowiecze to trzeba najpierw zaczac od siebie prosze pana i nie rzucac slow na wiatr a samemu na plazy odziac sie porzadnieczekam na pana wakacyjne fotki w osiemnastowiecznym stroju bo to bedzie dla mnie znak ze musze poszukac stroju prababci

GRażyna Gr
to znaczy że jeżeli nie możecie kupić sobie )jeszcze) plaż na prywatny użytek, to nie wolno się opalac. A co z wit.D w organiźmie. Ona jest od słońca. To jeszcze mamy mieć krzywice i wygladać jak pokurcze?!

Iwona Mandecka
Co za światła myśl – zapewne efekt uboczny z własnych wywczasów na których poprzez opalanie bez odpowiedniego okrycia posłowi mózg wypaliło ! Proponuję zebrać kolegów z jedynie słusznej formacji i wyruszyć na polskie plaże już teraz , wcześniej zapatrzywszy się w odpowiedni sprzęt – czyli zakupionych uprzednio worów na śmieci i pognać wzdłuż wybrzeża porządkując polskie plaże z pozostałości po własnym elektoracie w postaci papierów, butelek ( wypitych za zdrowie „dobrej zmiany” i za 500+ ) , i całej reszcie śmieci ! Najlepiej galopem ( wszak polskie wybrzeże ma ok. 770 km długości ) . Oczywiście należy pamiętać o odpowiednim dla „pogromców” tego bałaganu ubiorze : czarne długie peleryny , wysokie buty , i czapka typu kominiarka, żeby jakiś drobny skrawek ciała nie uległ degradacji pod postacią opalenizny ! . Chociaż temu „specowi od obyczajności” już nic nie pomoże ….

Andrzej Wittmeyer
Jeśli ktoś używa zwrotu "cofnąć wstecz" to o czym z nim rozmawiać???? Jak Pan Poseł cofnie coś wprzód to niech zabiera głos...

Agnieszka Turcza
"Opalenie". Nie wiem co ten facet bierze ale widać skuteczne. I mówi to ktoś, kto prezentował wątpliwe " wdzięki" swojej kobiety na swoim profilu. To ja będę decydować co zakładam na plaże.

Krystyna Iżuk
Aga 72 będzie mogła się opalać tylko na Florydzie,na zgniłym zachodzie.W Polsce założy habit i będą odprawiać modły w łóżku.

Bogusław Gębicki
jenocie, jak masz czym myśleć to pomyśl zanim cokolwiek napiszesz. Jak chcesz cofać to na pewno do tyłu, czyli wstecz, inaczej się nie da, ale jeszcze trzeba mieć choć jedną komórkę odpowiedzialną za myślenie, czego raczej u ciebie tego nie uświadczysz.

Jerzy Gorski
Czas na porządki. Jenot i jego sekta powinni przestać istniec. To nie jest śmieszne. Facebook nie jest polski, tak jak matka boska nie była polką i to trzeba wyraźnie uświadomić Polakom. Wstyd jaki niosą w świat głupoty wypowiadane przez moich rodaków przekroczył już dawno granice przyzwoitości. Suski, pięta,tarczynski czarnecki, to indiwidua z których śmieje się swiat a ja muszę się wstydzić.

Jagoda Regulska
Cofnąć wstecz... tego Pana powinno się cofnąć do podstawówki nie tylko w sprawach pisowni ale również w sprawach historycznych... I jeżeli myśli, że na plaży założę coś bardziej zabudowanego niż kostium jednoczęściowy, to niech przestanie myśleć bo mu nie wychodzi...

Katarzyna Gier
No to zapraszamy na nasze TRÓJMIEJSKIE plaże z edukacją w twoim wydaniu! Odważysz się?😂😡A uczyć obyczajowości zacznij od swojej Agi72 czy jak jej tam A sobie daruj bo Ty człowieku niereformowalny jesteś!

Robert Gas
Ponoc jutro w sejmie PiS dzielce maja zaprezentowac wolski odpowiednik burkini, ma byc czarny z malymi bialymi krucyfiksami na lokciach i kolanach oraz duzym bialym krzyzem na plecach, ma sie nazywac katolini!

Grzegorz Chabasiński
Ja też jestem za zrobieniem porządków na polskich plażach. Zacznijmy od eksportu typków typu Jenot i Płaszczak na jakąś małą, niezaludnioną wysepkę. Od razu będzie spokojniej, i oddychać lżej.

Maria Posłuszny
Tak mi się przypomniało i zupełnie nie wiem dlaczego - 😉 "Powiedzieć komuś: idiota! – to nie obelga, lecz diagnoza." – Julian Tuwim.

Robert Ciułek
No tak lepiej do średniowiecza! Co za idiota i hipokryta. Sam się byczy na plażach, gdzie ogląda półnagie kobiety a tu taki świętoszek!!!! Normalnie rzygać się chce jak człowiek patrzy na taką zakłamaną mordę!

Piotr Be
Więcej parawanów i do tego wszystkie wysokie na 2metry i koniecznie we wzory patriotyczne... Jeszcze trochę nam porządzą to nawet dostęp do morza stracimy

Wawrzyniec Wojcik
Czy to chciał być bokserem ze starym cZlowiekuem?,czy to on lata ekononom pod wpływem i chce być VIP? Czy to on był asystentem Hmm....... kogoś od magii? Itp itd , ten pan niech już nie mówi bo weźmie palmę pierwszeństwa Antoniemu , i będzie buummm 😂

Lech Andrzejewski
Religia zniszczyła samodzielne myślenie ludzi, ponieważ nie jest zainteresowana rozwojem świadomości człowieka, ale jego ubezwłasnowolnieniem. Tarczyński jest najjaśniejszą gwiazdą na firmamencie głupoty, chamstwa i bezmyślności.