www.SokzBuraka.pl
LUBI NAS JUŻ: 674.363
Strona główna Czyli świeży sok The best of Czyli smakołyki Kalendarz Czyli mądrości Mówi dżus Czyli kino Bajki skibyCzyli Andrzej Dupa
NASZ SKLEP
NASZ SKLEP
NASZE FILMY
Nasze filmy
www.SokzBuraka.pl

JEST REKORD!!!!!
Brawo dobra zmiano!!!!!!
A Polacy róbcie dzieci, wnuki, prawnuki... jak króliki!
Ktoś kiedyś musi przecież to spłacić.
-------------------
polub nas zanim będzie za późno: www.sokzburaka.pl

Najnowsze komentarze z Facebooka'a:

Andrzej Sylwestrzak
Tak wyglądają rządy ludzi bez kwalifikacji, wiedzy, dorobku, osiągnięć tj. zwykłych nieudaczników, prostaków, umiejących jedynie zabrać jednym by dać drugim, tym którzy na to nie zapracowali. I to wszystko bez ponoszenia odpowiedzialności, konsekwencji. Czas zacząć porządkować kraj, zaczynając od: wypowiedzenia konkordatu, wdrożenia płacenia przez Kościół takiego samego podatku jaki płacą wszyscy w kraju, powstrzymania dalszego finansowania działalności Kościoła, Rydzyka, sprzedaży ziemi Kościołowi za symboliczną złotówkę, od likwidacji wszystkich grup uprzywilejowanych, kart, deputatów, ubezpieczeń na koszt budżetu państwa, uprzywilejowanych przedsiębiorstw, systemów emerytalnych, bez związku z odprowadzoną składką i wiekiem przejścia na emeryturę, na cudzy koszt, bez płacenia składek lub płacenia w zaniżonej wysokości, dalszego utrzymywania tak wysokiego deficytu budżetowego, dalszego wypuszczania obligacji SP, zaciągania kolejnych kredytów, dalszego zawłaszczania państwa, jego organów, instytucji, spółek SP, przez tę i kolejne ekipy rządzące. Władzę w kraju muszą sprawować ludzie kompetentni, odpowiedzialni, uczciwi, z ponoszeniem odpowiedzialności za swoje zaniechania, popełnione błędy. Zmiana władzy, to winna być zachowana ciągłość władzy. Zmiany, reformy, tak, ale w sposób ewolucyjny, a nie rewolucyjny, co zmiana władzy to kolejne zawłaszczenia, zmiana wszystkiego i to zwykle nie na lepsze.

Stanisława Orłowska
Wiece polityczne co 10-tego i apanaże rządu kosztują!!!!! Rydzyk bierze ile uniesie!!!! tak robi DOBRA ZMIANA!!!!!!!

Teresa Plaszczykowska
No to teraz niech opróżniają swoje konta i niech oddają to ukradli bo przecież to nie zrobił prosty Polak robotnik ani emeryt tylko ta pozal się Boże dobra zmiana nakradli to niech oddają ze swoich kont 💀💀💀

Mariusz Kita
Więcej dzieci, to więcej młodych którzy wyjada za chlebem. Bez poważnych inwestycji w Polsce nie będzie dobrze płatnych miejsc pracy. Chyba,że otoczą kraj drutem kolczastym, żeby nikt nie wyjechał.

Artur Hu
Śmiać się czy płakać? A to dopiero połowa I odc. "dobrej zmiany". Co prawda odziedziczyli po 26 latach prawie bilion długu, ale to, co ci wyprawiają i tłumacząc, że to dla naszego dobra, to już przechodzi wszelkie granice......

Marek Kruber
A tak jeszcze w sumie niedawno,broszka krzyczala z sejmowej ambony -,nie trzeba bylo krasc,! O zgrozo ,to jak nazwac wyplyw kasy pod ich rzadami.! ?

Darek Oli
Takie mydlenie jak to gospodarka dobrze stoi,tu miliardy oszczedzone tam miliardy odzyskane a nikt nie wspomina o rosnacym dlugu,już niedlugo nasze dzieci pieknie nam podziekuja za 500+ I inne przywileje.Obecnie żyje nam się ok ale kisztem młodego pokolenia oni nam wystawią już niedługo rachunek.

Dawid Szczepan Mitura
To kolejny dowód że natychmiast trzeba odsunąć PIS od władzy raz na zawsze im szybciej tym lepiej dla Polski.

Wiesława Piekielniak
Państwo to nie bank.Nie trzeba było iść do polityki i to od razu ciągnąć dwa ministerstwa ,jak się nie miało doświadczenia nawet w jednym.Zrobiłeś sobie poletko dośw. kosztem Polaków

Marek Pi
O kurcze Panie Michale to nawet sluzby specjalne nie wiedza a Pan wie...Jestem pod wrazeniem panskich wtyk. ..... .Niech Pan nie sie zastanowi co Pan pisze ludzie o slabej kondycji psychicznej moga miec problemy z lękiem...Chyba ze o to chodzi.

Dawid Zdrowak
Aha i to wina tylko PiSu a nie wszystkich z Układu Magdalenkowego? 😂 W następnych wyborach rządzić będzie (m.in. dzięki takim manipulantom jak WypocinyzBuraka) PO, PSL, .N, SLD czy jakieś ich pochodne i będzie tylko kolejny rekord :) Zanim zhejtujecie mnie zapiszcie sobie moje słowa gdzieś i za kilka lat uderzcie się w pierś kiedy bd miał rację :)

Teresa Wojcikowska
Spoko. Mateusz sporządzi podnoszący na duchu wykres i zapewni że damy radę.

Norbert Kasner
Najważniejsze aby były miesiecznice, towarzysz Rydzyk żył jak pączek w maśle i dobre drogie limuzyny dla rządu Przecież gospodarka tak dobrze się rozwija. Taka suma zadłużenia to mały pikuś.

Stanisław Gwiazdowski
Gdzie premier przecież mamy sukcesy i nadwyżkę w budżecie.Politycy zjedli by własne g...o,aby przekonywać społeczeństwo że jest wszystko OK i żeby ludzie wierzyli że tak jest.Poprostu chcą być wybrani nwnastępnych wyborach a ciemny lud to łyka.

Roman Osipiuk
Miała być druga Japonia (dzięki Bogu nie wyszło), potem zielona wyspa (tygrys Europy), a będzie drugi Meksyk... Od 250 lat jesteśmy krajem niewolników i taniej siły roboczej, po co się rzucać? Dlugami niech sie martwią właściciele, umorza je między sobą

Krzysztof Szablowski
Brawo...To jest rząd marzeń...więcej Świąt i każda niedziele wolna a napewno dług będzie niższy a bezrobocie na stopie znakomitej..skad oni biorą te pomysły? Przecież to kretynizm i paranoja. Nie jestem ekonomistą ale staram się jakoś to ogarnąć. Jeśli stać nas na powyższe posunięcia to róbmy to ale skoro wleczemy ledwo ogonem to jak to ogarnąć.

Barbara Kośla
jak ma nie być , jak walą sobie premie, nagrody i finansują tego pasibrzucha Rydzyka

Anna Raczek
Czy już do końca postradaliscie zmysły i skąd te osady?! Najpierw posprzatajcie wokół siebie i zacznijcie od swego podwórka a potem możecie coś powiedzieć! Dzieci i nareszcie pomóc Rodzinom ,wszak Polska się starzeje! Polki chętnie rodzą za granicą ,bi tam już dawno jest polityka prorodzinna.A tu nagle te Damy którym się nawet urodzić nie chce ...bo boli!krytykują 500+! Nareszcie coś mądrego wszak w dzieciach jest przyszłość.Natomiast Wy Damy miejcie przyzwoitości i nie kraczcie niczym wrony że narobił dzięki.To dobrze a Wy uważajcie bo możecie się przeterminowac! i może nawet jednego dziecka zdążycie urodzić a może zamówić cesarke.

Małgorzata Walke
Oj tam oj tam, jesteśmy bogatym krajem, program 500+ to nie ważne że też na tzw. kreche ale jakie PIS ma notowania!!!! Żenada...

Emilia Gumienna
Dzisiaj czytałam najnowszy sądaz w którym PIS ma az 43 % poparcia więc sie zastanawiam jak to możliwe że są kochani i popierani . Trwonią pieniądze na prawo i lewo a ludzie nadal im wierzą i popierają

Tomasz Góralczyk
czas już chyba spier............. z kraju, a przede wszystkich przewalutować oszczędności na jakąś normalną walutę np. rubla :)

Grazyna Dzienis
No i co zlodziejskie pisowskie pomioty .!?!?Rozj....liście kraj.A teraz prostocie kasą od unii?Na następne nagrody limuzyny samoloty i milionowe odszkodowania.Gosiewska to już do końca życia nie musi pracować. .

Zachary Zajączkowski
Pójdziemy z torbami, cały naród, piechotą na San Escobar przez ten p*****y PiS 😕

Edward Gajek
Reparacje to załatwią,troszkę cierpliwości.Prezes wie co robi w końcu może wszystko

Maria Lewandowska
No ale za to poparcie wysokie! Gospodarka w Europie i Polsce ma się dobrze, więc trzeba ją przeźreć - następni będą latami spłacać i napewno będą beeee.....