www.SokzBuraka.pl
LUBI NAS JUŻ: 674.361
Strona główna Czyli świeży sok The best of Czyli smakołyki Kalendarz Czyli mądrości Mówi dżus Czyli kino Bajki skibyCzyli Andrzej Dupa
NASZ SKLEP
NASZ SKLEP
NASZE FILMY
Nasze filmy
www.SokzBuraka.pl

BŁASZCZAK TERAZ DOSTANIE SRACZKI.
KLIKAJCIE :)))
------------
polub nas zanim będzie za późno: www.sokzburaka.pl

Najnowsze komentarze z Facebooka'a:

Michał Proniewicz
Cała załoga komuniści ale to były cudowne czasy...nie jak teraz same kanalie, chamy, debile, zdradzieckie mordy oszołomy pisowskie..

Stanisław Gwiazdowski
Lepiej było bawić się w 4 pancernych niż teraz patrzyć jak Błaszczak,Macierewicz bawią się w Narodowców i Kiboli Bandytów to obecni nieudacznicy życiowi grabią nasze podatki.

Elżbieta Dąbrowska
Bardzo lubię i szanuję tego "komunistę " nie tylko w tej roli, ale w wielu innych rolach! Jest wspaniałym aktorem i trzeźwo myślącym człowiekiem, realnie patrzącym na naszą rzeczywistość !

Natasza Agata Pienkowska
Ja dzieckiem będąc planowałam wyjść za mąż za Gustlika. Nie dosć ze komuch to jeszcze ukryta opcja niemiecka

Ireneusz Pańczyszyn
Wszyscy z z tego serialu byli, są i będą wspaniali. Chociaż zaczynają ubywać, pamięć o nich długo będzie z nami, naszymi dziećmi i wnukami. Natomiast mówić o Nich " komuniści" jest daleko idącą przesadą.

Józef Mazella
Do dzisiaj ten komunista jest świetny. A taki komunista Jan Pietrzak to teraz jest pisowskim sługusem i łajzą zdradziecką mordą i kanalą ale pierwszego sortu

Waldemar Nowak
Kos to Pikuś-Szarik to był dopiero kolaborant. Nie dość że owczarek NIEMIECKI to do tego służył w komunistycznej armii.Dobrze ze chociaż nie był zydem(chyba).

Bozenna Olszewski
Uwielbialam ICH wszystkich,nawet teraz z rozczuleniem w sercu I lezka w oku lubie powracac do tego serialu.Ej,to byly czasy...(komusze)

Rafał Rauchut
Dla mnie jest wspaniałym aktorem i czlowiekiem. Idąc tokiem myślenia pewnych ludzi w Polsce ja tez jestem komunistą w końcu urodziłem sie w 69 roku, no i wszyscy Ci co urodzili się przed 1989 roku sa komunistami, czyli wszyscy politycy ktorzy maja teraz po 50, 60 i wiecej lat sa komunistami bo zyli i pracowali w tamtych czasach. Więc skoro pewni ludzie chcą odsunąć komunistów od wladzy, to powinni sami podać się do dymisji, a władze powinni przejąć młodzi ludzie urodzeni po 1989 roku.

Jacek Gordziejewski
Wszystkie jego role były zajebiste . No a kto nie chciał być Jankiem z Pancernych ?

Małgorzata Kawałek
Jeszcze dzisiaj lubię oglądać pancernych chociaż znam już na pamięć to taki serial który chyba nigdy się nie znudzi.

Janusz Kliszczyk
Ja uwielbiałem Janka Kosa pasjansami. I wyrósł na genialnego aktora. jego portret powinien wisieć obok Zelwerowiczów, Solskich, Jaraczów, Węgrzynów, Holoubków, Łapickich itd ii innych wielkich polskich aktorów.To jeden z niewielu już żyjących aktorów, który zagra wszystko, łącznie z krzesłem jak trzeba.😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜😜

Jarosław Bożek
Nie wstydzę się, że lubiłem, bo nadal lubię. Był to wzór lojalności, przyjaźni i prawdziwego patriotyzmu. Nie to, co dzisiejsi "koryciarze" demonstrują.

Maciek Barden
Ówczesna telewizja czegoś uczyła. Na formie czterech pancernych powstało w Polsce setki klubów. Był program Niewidzialna Ręka, który uczył, jak pomagać słabszym. Nawet Miś Uszatek i Bolek i Lolek wychowywał. Dzisiaj w TV tylko przemoc i POLITYKA, od której chce się rzygać. Adam Słodowy również uczył w swoim programie "Zrób to sam", a czego dzisiaj uczy Kurwizja? Niczego, poza uwielbianiem wiadomo kogo. Niedoczekanie.

Przemysław Ostrowski
Każdy ma jakiegoś ulubionego komunistę.W PIS np. bardzo lubią komunistę Piotrowicza!W czym ten ich komunista jest lepszy od innych komunistów,tego nie wiem!Ale wręcz go kochają! A Janek Kos z ekipą to fajne chłopaki byli!

Roman Legun
Tvp sprzedala ten serial bo matol wilsztain powiedzial ze to jest zaklamanie chistorii,inne stacje zaczely ten serial nadawac i mialy wieksza ogladalnosc niz Tvp wiec znow zaczeli nadawac.Korski matol a nie manadzer.

Krystyna Tacchetti Markowska
To ulubiony film mojego dzieciństwa kochałam się w Janku

Tadeusz Olczak
Ja go lubie jak jestes porzadnym czlowiekiem wychowany w komunizmie czy socializmie czy w tej sasranej demokracji to i tak cie szanuja

Wągrowski Mieczysław
Ja będę Go znał do końca swoich dni, jeden z największych Polskich aktorów, pozdrawiam.

Wlodzimierz Torlop
Ludzie !!!! to ja też byłem komunistą i strzelałem z kija całymi seriami a potem na Pigalaku handlowałem kasztanami z Klosem biłem w mordę nazistę Brunera a teraz ONR owskie

Katarzyna Kruk
Mój Sześciolatek bardzo lubi ten serial 😎 chyba muszę uważać, bo wyjdzie, że wychowuję dziecko wbrew ideologii partii rządzącej i kto wie jakie mogą być tego konsekwencje 😂

Maria Koronka
Jaki z niego komunista , nie wiem jak jest teraz, ale wówczas jak grał słynnego Janka był chyba idolem każdego dziecka i małego nastolatka.

Renata Olszewska
Ja , moje dzieci i moje wnuki kochały 4 pancernik jak mówił wnuk teraz są dorośli ale jak leci serial to wszyscy razem z zięciem oglądają

Władek Kosek
Nie wszyscy potępiają socjalizm. To nie była komuna lecz tylko budowanie socjalu. Założenia były konkretne i mi podobały się. Miałem darmowa naukę, leczenie za 30% i przy tym gwarantowana opiekę lekarską (nie czekałem godziny na lekarza - dziś to absurd?) Wszystkiemu winien Lenin, który z feudalizmu w Rosji chciał budować komunizm - nie pojmował, że konieczny jest okres przejściowy, aby rozwój sił wytwórczych (rozwój dzisiejszej technologi) doprowadził do dobrobytu i swobodnego bezrobocia. Wtedy właśnie pracowalibyśmy nie z przymusu. Itd. Dziś potępiamy socjalizm, który jest pdstawa programową SLD a nawe6t PiS (gdyby zapomnieli o kościele).

Piotr Sidor
Przypominam, że w ramach odwilży ojciec Janka był oficerem WP, walczącym pod Westerplatte. I w domyśle zamordowanym w Katyniu. A sam Janek został wywieziony przymusowo na Sybir. Gustlik był żołnierzem Wermahtu i volksdeutschem (taki dziadek Tuska), Grigorij też chyba był jakimś gruzińskim nacjonalistą, nie wiadomo, czy nie wyciągniętym z Gułagu. Olgierd był potomkiem polskich zesłańców, czyli ludzi, którzy walczyli przeciw caratowi. Tylko Tomek był politycznie jednoznaczny, ale na tyle głupi, że budził jedynie sympatię. Jak już szukamy komunistów oddanych sprawie, to o wiele lepszym kandydatek byłby kapitan Kloss, enkawudzista z krwi i kości.