www.SokzBuraka.pl
LUBI NAS JUŻ: 660.862
Strona główna Czyli świeży sok The best of Czyli smakołyki Kalendarz Czyli mądrości Mówi dżus Czyli kino Bajki skibyCzyli Andrzej Dupa
NASZ SKLEP
NASZ SKLEP
NASZE FILMY
Nasze filmy
www.SokzBuraka.pl

WARSZAWA, LIVE !!!
POLICJA ATAKOWAŁA PROTESTUJĄCYCH.
Zobaczcie co się teraz dzieje.

Najnowsze komentarze z Facebooka'a:

Aga Cahn
Mandat dla każdego? Czy to pomysł inauguracyjny nowego premiera? Tak ma zamiar zatykać swoje dziury budżetowe? Brawo Morawiecki! Brawo PIS! Im dalej w las, tym wyższe będą mandaty... acha, lasu już nie ma... :(

Ryszard Szulc
jednak strach ma wielkie oczy! Gdyby tam szli faszyści byli by z honorami eskortowani pod samą siedzibę PiSu.

Mira Kawecka Fret
Przecież wg nowej ustawy spontaniczne zgromadzenia nie są zabronione, są legalne. Policja będzie teraz udowadniać, że zgromadzenie nie było spontaniczne? Skoro już są represje, co będzie dalej przy ogromnej władzy prokuratora Ziobro? Państwo policyjne? Przed tym właśnie przestrzega profesor Modzelewski.

Bogumila Wanta-Pawliszyn
Ja szary czlowiek oglaszam, 7 grudnia 2017r. pisiuary zdecydowali ...KONIEC DEMOKRACJI

Bogdan Chrupek
Żenada, spokojny protest bez żdanej zadymy czy wandalizmu. Znowu po wykopaniu PIS przyjdzie wymienić skład policji jak po komunie nie dokończono, jeśli nowa władza odważy się posprzątać tą stajnię czy raczej będzie wolała korzystać z draństwa do swoich celów. Rozejść się i jednocześnie "zamurowali" wszystkie przejścia i stoją jak barany. Być policjantem, to znowu ciężka hańba jak kiedyś w milicji. Wiadomo, muszą spisać by później represjonować protestujących z powodu mnóstwa przepisów komunistycznych pozostawionych do dzisiaj i służących do miażdżenia obywatela i zmuszania do służenia pokornego. Zabawnie później brzmią apele policji do obywateli o pomoc przy różnych okazjach. To już jak za komuny my i oni. Im częściej to robią tym bardziej ich nie cierpię. Zawsze służą władzy. Rzygać się chce. Dodatkowo do końca swoich dni już będę zawsze przeciwko PIS i wszystkiemu w co się przerodzi. Jak kiedyś mój ojciec przeciw komunie. Dość tego draństwa policyjnego. Byłem apolityczny a teraz nawet jak będę chory to będę gryzł glebę ale pójdę zagłosować przeciw tej komunie. Gwarancja. Nawet na PO, jak nigdy nie głosowałem.

Krzysztof Sengebusch
Najśmieszniejsze, że ci policjanci robią to wszystko za nasze pieniądze. Wszak to budżetówka utrzymywana z podatków tych obywateli, którzy wytwarzają jakieś dochody dla państwa.

Anita Bednarz
Tu 605 osob zareagowało na post w ciepełku swego domku. Piszecie, że dość, że koniec.. POZWALAMY IM NA TO!!!!! Siedząc i pisząc..siedząc i mówiąc.. o kurcze...

Robert Szymczynski
POLICJA pewnie wygrala,nie dziwie sie jakos,jak was byloby dziesiatki tysiecy,musieliby strzelac lub ustapic przed gniewem narodu.A tak znowu w czarnej d*pie opozycja jest.

Mirosława Urbańska
w naszym kraju zapanowała wielka epidemia - wirus niszczenia wszystkiego co dobre i pożyteczne !!!

Heniek Jurek
Jak policja nie da sobie rady, to Pan Błaszczak poprosi o pomoc Pana Macierewicza!! Szkoli przecież po to chłopaków z OT!!

Wilhelm Frach
Najgorsze,.. że nie wiadomo czy psy które rzucają się na protestujących były szczepione przeciw wściekliźnie ,...obawiam się że jednak nie,..

Teresa Andersson Howah
Znowu płaszczak wypuścił psy na ulicę ... Brawo ludzie !!! nie dajcie się tym dupowlazom płaszczaka, to nie policja to zomo!! zachowują się jak zomowcy tfuuu !!

Piotr Bielecki
siedzieli by w domu to by nie byli atakowani... 😂

Barbara Kiloczko
zabraknie ich niebawem jak wszyscy wyjdziemy na ullice bronic demokracji

Elżbieta Bielawska
Ludzie trzymajcie się dzielnie !!!

Jolanta Ziolkowska
To nie policja to przebierańce pisowskich zdradzieckich mord.

Pawel Gamrot
Kukiz gdzie jestes? pyskowales ze to co robi PIS musi skonczyc sie na ulicy,i cooo?

Małgorzata Linowiecka
To zomo ze im nie wstyd

Edward Wilk
Psy nie nie szczepione ale im to nie zaszkodzi bo ci co protestują to też jest wścieklizna.

Barbara Kedra
Ciekawa jestem jakby zareagowała policja gdyby protestujący mieli rózańce w rekach !

Władek Tietiutiurka
Bielecki do budy i waruj

Krzysztof Bartosiński
Filmować gnojków z komórek. Uwierzcie to działa. Grzeczniejsi się robią.

Krzysztof Bartosiński
Panowie oficerowie WP !! Czas Hełmy wkładać a nie mundury zrzucać. Kraj ratujcie. Czekamy i poprzemy na ulicy. Ja stary żołnierz stanę kto jeszcze?

Edwarda Kudra
Jak może policja atakować bezbronnych obywateli...straszne...szacunek dla protestujących,ogromne podziękowania

Michał Kowalik
Precz z komuną.