www.SokzBuraka.pl
LUBI NAS JUŻ: 660.862
Strona główna Czyli świeży sok The best of Czyli smakołyki Kalendarz Czyli mądrości Mówi dżus Czyli kino Bajki skibyCzyli Andrzej Dupa
NASZ SKLEP
NASZ SKLEP
NASZE FILMY
Nasze filmy
www.SokzBuraka.pl

Rzeczniczka PiS Beata Mazurek poinformowała, że premier Beata Szydło złożyła rezygnację z pełnionej funkcji na ręce komitetu politycznego partii. Rezygnacja została przyjęta.
Jednocześnie na stanowisko premiera komitet polityczny PiS wysunął kandydaturę Mateusza Morawieckiego. Głosowanie w tej sprawie było tajne. Mazurek nie chciała zdradzić jego kulisów.
https://koduj24.pl/mateusz-morawiecki-bedzie-premierem/

Najnowsze komentarze z Facebooka'a:

Wojciech Waryszewski
Jestem w stanie zrozumieć, że człowiek czasami musi sięgnąć dna, prawie się zeszmacić, wystąpić u wojewódzkiego czy upić do nieprzytomności i obudzić na przystanku MPK albo w ramionach kumpla ze studiów. Ale żeby zapisać się do pisu albo go popierać to ..... już nawet nie jest qrestwo. To patrząc na tych " nadludzi" jest odwrócenie teorii ewolucji. Czy taki jeden z drugim nie rozumieją że za dwa, trzy pokolenia ich potomkom będą się rodziły jednokomórkowce, a co najwyżej ameby?

Danuta Jadwiga
Kaczyńskiemu nie przeszkadza,że Morawiecki był doradcą D Tuska,że dorobił się fortuny w bankach,że został podsłuchany i nagrany wraz z członkami PO w restauracji"Sowa i Przyjaciele"Ot podwójna i pokrętna moralność!!.

Halina Kwiatkowska
Ma Pani Beato!!! I moim zdaniem ON nam Da popalić!!!! Nie byłam za Panią Premier/nawet Jej głos mnie drażnił/, ale teraz dobrze babie za służalczość! Nie jestem feministką, ale to jest "chłopski" dyktat! Zrobiłaś swoje to.....wracaj do garów! Taki jest Kaczyński-fałszywy, malutki DYKTATOR. PS. Antosia pewnie zostawi???😡😡😡❗

Marcin Hoffmann
Pytanie: po cholere utrzymujemy tylu posłów skoro każdy głosuje jak mu prezes każe i tylu ministrów, skoro każdy się pyta prezesa co jest najlepsze dla wszystkich Polaków i sam nie podejmie żadnej decyzji - pacynki kaczora

Jasio Sobieryba
Chcemy większego i szybszego zadłużania Polski na 600+ na każde urodzone i poczęte polskie, katolickie, czyste rasowo białe dziecko!! Moraiecki! Do roboty albo do dymisji!

Małgorzata Grubecka
Zlozyla rezygnacje ;-) chyba nikt w to nie wierzy. Historia kolem sie toczy kto dzis pamieta o AWS? PiS tak samo skonczy pod rzadami Wszechmocnego Pana Prezesa.

Marta Blaszczyk
Bardzo arogancka geba. Pełna pychy i zarozumialosci. No brawo Polacy, macie sie z czego cieszyc. Wyborcy pis zaraz go pokochaja i beda chwalic pod nie bioraca a jego zdegenerowany ojczulek z 3, 4 zonami juz zaciera rece.

Mariusz Dudys
Czyli jej wrzask "dlaczego mnie chcecie odwołać" kierowany był nie w tą stronę co trzeba :) Ciekawie jest w tym kraju, premier składa rezygnację na ręce prezesa. Prezydent jak zwykle, czeka w poczekalni :) I na koniec zagadka, co łączy PADa z małżą ? Oboje są mięczakami 😂

Piotr Chrol
A czy ta dymisja jest merytorycznie ważna? O ile mnie pamięć nie zawodzi, to Konstytucja przewiduje składanie dymisji przez premiera na ręce prezydenta. Dymisję, jeśli dobrze pamiętam, zatwierdza sejm. Czy my w ogóle mamy jeszcze jakąś Konstytucję i jakiś parlament? Czy też prześcignęliśmy już Białoruś?.

Wojciech Leonowicz
Taka dobra zmiana miała być Szydło taka cudowna i co? Odwołują ją z premiera? Tak ją wychwalali dziś ją obronili w sejmie żeby ją zdymisjonować jeszcze tego samego dnia...??? To jest władza... Brak słów na ich hipokryzję i zakłamanie.

Elzbieta Ryndak
Powiatową wymienili na bankstera😉 Wysoki poziom?Ma poparcie Kaczyńskiego, ale trudno będzie przekonać tępych ministrów do siebie! Wielkie nadzieje Kaczyńskiego mogą się źle skończyć

Elzbieta Marczak
Taaak jest tak dobrze że trzeba konie zmieniać w biegu,oj ale wymieniają"starą szkape"na narowistego ogiera,czarno to widzę(przepraszam wszystkie konie za to porównanie).

Małgorzata Hilt
Prezydent, przyjmując dymisję premiera, a tym samym rządu, powierza "staremu" gabinetowi pełnienie obowiązków do czasu powołania nowej Rady Ministrów. Również "stary" premier kieruje pracami gabinetu do czasu zaprzysiężenia nowego. Kolejny krok należy do prezydenta, który musi desygnować kandydata na nowego szefa rządu - mówi prof. Winczorek. Zwyczajowo jest to kandydat uzgodniony wcześniej przez większość parlamentarną. Osoba desygnowana na premiera musi następnie zaproponować skład Rady Ministrów; może odtworzyć skład rządu, który został podany do dymisji. W myśl Konstytucji, prezydent powołuje nowego premiera i ministrów w ciągu 14 dni od przyjęcia dymisji poprzedniej Rady Ministrów.

Tomasz Dudek
W demokratycznych wyborach głosami 1do 200/ten jeden należał do prezesa / Mateusz ściema Morawiecki będzie kolejną marionetką

Halina Jankowska
Ktos kto ma miliony oszczednosci, nie mysli o przecietnym Kowalskim tylko o tych co maja kase!!! Beata zapewniala, ze tyle zrobila, a poznym wieczorem zlozyla na rece prezesa- NIE PREZYDENTA- swoja dymisje!!!! Zatem rzad z bozej laski pozostaje, bo im wolno wszystko poza normalna procedura!!!! Pani Mazurek tez juz ma problem z uzasadnianiem podejmowanych przez prezesa decyzji!!!! To szopka noworoczna, pokazywanie, ze tylko jeden czlowiek wie co dla POLSKI jest najlepsze!!!!! Kiedys to peknie, to kwestia czasu!!! Nie bez powodu podkresla sie, ze PIS to jedna druzyna!!! Chyba juz dawno tak nie nie jest!!!!! Sami sie gubia w swoich klamstwach i potwierdzaja swoimi wypowiedziami, ze tylko prezes wie najlepiej!!!! Jednak przyjdzie dzien ostateczny i zabraknie prezesa!!!! Kto bedzie w stanie myslec samodzielnie? Obawiam sie, ze takiej osoby nie ma i nie bedzie!!!!! Kazdy dzien to blizej konca - pamietajcie o tym!!!!!!!!!

Marian Knapik
To już chyba czas na to, by PRAWDZIWI POLACY pokazali na co ich stać. By zaczęli walczyć o swój kraj! To jest 21 wiek i czas na przyszłość. Zacznijmy marzyć i idźmy do przodu! Nie jesteśmy na tym świecie za karę, a dla przyjemności! Trzeba walczyć o swoje życie!

Barbara Spasowska
złożyła rezygnację na ręce komitetu? a nie prezydenta? wszystko to dziwaczne jakieś...

Michael Val
Od kiedy to premier, prezes rady ministrow sklada dymisje przed KC PZPR, o sory, KP PiS??? Komus znow sie czasy popieprzyly. To nie PRL kaczoslawie!!!! Konstytucje sobie przeczytaj!

Sylwia Niedźwiecka
A Ja Wam mówię, że nie Morawiecki zmieni Szydło - Jęczydło, tylko kaczor karakan. Wszystko co nadaje się pod Trybunał Stanu zostało już zrobione, więc karakan czuje się bezkarny i teraz to on wskoczy na stołek premiera.

Slawa Kurin
Każdy z ministrów obecnego rządu ma swoje wizje notabene straszne wręcz maniakalne w związku z tym dzieje się w kraju źle No ale jak premierem będzie Morawiecki i zacznie wdrażać w życie swoje wizje i marzenia sprzed 40 lat no to zaczynam się bać co może się wydarzyć

Andrzej Bejda
...w PiS zero, tym samym wraz z tatą, który "zaniemógł" na stare lata i bałakał co bałakał, dostanie bilecik na śmietnik historii, a prezes jak ten paczek w masełku.....;)

Kacha Bo
Czy rząd płaci Microsoftowi za licencję na wykorzystanie PowerPointa, Mateuszka PowerPointa? ;) :D A tatuś pewnie teraz będzie czuł się upoważniony do głosowania na dwie ręce i dwie nogi. ;) :D

Andrzej Sikorski
Prezes najpierw ucałował a potem kopnął w d.... Oto pisowskie standardy.

Violetta Anglart
I po co to było krzyczeć z mównicy, za co chcecie mnie zdymisjonować, no po co

Ewa Jarzabek
on też sie nadaje na premiera jak ja na baletnice będzie miął Kaczyński kolejnego osła do bicia a na końcu go w tyłek kopnie jak Szydo zmusili ją do odejścia to normalne przymierzał sie do tego od dawna nikt normalny dobrowolnie nie odejdzie od koryta z forsą