www.SokzBuraka.pl
LUBI NAS JUŻ: 660.862
Strona główna Czyli świeży sok The best of Czyli smakołyki Kalendarz Czyli mądrości Mówi dżus Czyli kino Bajki skibyCzyli Andrzej Dupa
NASZ SKLEP
NASZ SKLEP
NASZE FILMY
Nasze filmy
www.SokzBuraka.pl

Policjanci twierdzą, że akcja w Wiszni Małej była źle przygotowana. Żądają dymisji dowódcy antyterrorystów. – „Trwa wojna między dowódcą a jego ludźmi. Nastroje są dramatyczne”
https://koduj24.pl/po-strzelaninie-w-wiszni-malej-antyterrorysci-domagaja-sie-dymisji-dowodcy/

Najnowsze komentarze z Facebooka'a:

Jan Adamczyk
Przeczytałem opis - jest zwięzły i słuszny. Co do tego dowódcy - zależy, jak się na to stanowisko dostał. Jak podstawowym kryterium była pobożność, to na miejscu tych panów rozejrzałbym się za jakimś zawodem typu piekarz, młynarz czy ogrodnik.

Zbigniew Oleksiak
A pan minister wiedział lepiej i wszystko było zgodnie z procedurami. Tylko to nie jego życie, policjanci się narażają i wychodzą na idiotów, ale do czasu. To samo z wojskiem. Ale tam dowodził pan Misiewicz.

Jan Igliński
To minister powinien natychmiast zdymisjonować dowodzącego skandaliczną akcją a nie doprowadzać do konfliktu w formacji policyjnej. Jednak gdy głównym kryterium powołania go na to stanowisko była pobożność, to Błaszczak będzie musiał mieć akceptację Komitetu Politycznego partii z kontrasygnatą ojca dyrektora :) :) :)

Zbigniew Nowak
Dobrze przygotowane są tylko obstawy potencjalnych i prawdziwych protestów obywatelskich. Tam nie ma się czego obawiać. Wystarczy robić marsową minę i wykonywać solidnie rozkaz pacyfikacji "terrorystów". Prawdziwy bandyta bezwzględnie wykorzysta błędy i brak profesjonalizmu policji. Nie ma się co dziwić żądaniu, dymisji zwierzchnika. Pokazuje, że jeszcze instynktu samozachowawczego nie utracili, czyli nie są głupcami!

Paweł Kuśnierz
A podobno wszystko było o.k Płaszczak powie , że to wina opozycji

Zbigniew Krawczyk
Nawet "mały Kazio" lepiej by to zaplanował/podstawił by pod drzwi furgonetkę i po 3-ech dniach mieli bandziora żywego do obróbki paralizatorem.

Andrzej Malinowski
Błaszczak i komendant główny od razu do dymisji za stwierdzenie że policjanci nie wiedzieli iż przestępcy mogą być uzbrojeni to paranoja!!!

Bogumil Oryszczak
Do mnie jak przyszli antyterrorysci ,zgineli by wszyscy gdybym byl terrorysta . Sprawe ukryto i Policja mowi teraz ,ze ja moge podac ich do sadu ,Tylko po co jak winnien jest idiota a nie ci co przyszli po mnie.

Jan Pilion
Do zwolniena dowodzca i plaszczak wystarczy miec maly woz..samochod opsnce

Mariusz Kita
Poszli jak na rzeż, kto ich szkolił?Dlaczego nikt nie osłaniał atakujących?Mysleli ,że idą aresztować kobiety z białymi różami?

Maggie Dymarska
Ha,ha,ha gdyby to było śmieszne!! Alecto tragiczne jest niestety, kulson!!

Roman Krasnowski
dowódca pewnie zamiast się szkolić chodził na pielgrzymki ...

Marcin Pietkiewicz
Generalnie to tych co prowadzą ten pseudo fanpage powinni wyyebac z kraju ( no chyba że już w Niemczech siedzą ). Tak napuszczać na siebie Polaków to nawet partie nie potrafią.

Zdzisław Waligórski
Wątpliwa satysfakcja, ale to są efekty polityki PERSONALNEJ PiS-iorów o czym pisałem wcześniej.

Jan Walczak
Na kolana psy niewierne!! To bóg tak chciał!! Modlić się o Polskę i więcej konfettti!! Za mało aniołów na koniach w mundurach Policji!!

Helena Cierniak
Błaszczak, ty szmaciarzu - wystawiłeś ludzi , na świadomą śmierć ,gnido !

Tomek Markowski
Oj tam oj tam,zawsze mogą przecież wrócić do pacyfikowania wolnych ludzi.

Ryszard Wisniewski
Ktoś odpowiada za tak fatalnie przygotowaną operację, ktoś zatwierdził plan, ktoś wydał stosowne rozkazy.....

Arkadiusz Orman
Mieszkam 200 m od tego bankomatu i jak dla mnie to było słabe rozeznanie terenu. Można ich było zajść z innej strony a nie od ulicy.

Jerzy Kapela
Nie nowy sprzęt się liczy ale doświadczenie ,zorganizowanie i organizacja

Zbigniew Kitowski
Snajperzy pilnują dyktatora....nie mają czasu na zabezpieczenia akcji...

Edward Mialnik
Tak też myślałem że dowodzący coś spierd.....olił jak zwykle!!!!!

Krzysztof Okrajek
Przeciez Komendant mowil ze wszystko bylo zgodnie z procedurami. niewdzieczni ZOMOWSCY judasze. trzeba ich zlustrowac.

Marek Surdyk
Co te znicze tam robią na cmętarzu jest dość miejsca a gdyby tak przed szpitalami palić znicze było by kolorowo co

Zbigniew Różycki
Wystawił podwładnych pod lufę Kałasznikowa. I twierdzi że wszystko ok bo mają zastrzelonego bohatera. To PiS-owska policja. :(