www.SokzBuraka.pl
LUBI NAS JUŻ: 660.862
Strona główna Czyli świeży sok The best of Czyli smakołyki Kalendarz Czyli mądrości Mówi dżus Czyli kino Bajki skibyCzyli Andrzej Dupa
NASZ SKLEP
NASZ SKLEP
NASZE FILMY
Nasze filmy
www.SokzBuraka.pl

To jednak nie był snajperski strzał w oponę :-)
https://koduj24.pl/prokuratura-wypadek-z-udzialem-dudy-mial-charakter-losowy/

Najnowsze komentarze z Facebooka'a:

Irena Pietrow
a mnie caly ten czas w oczekiwaniu na koniec sledztwa nurtuje pytanie,dlaczego w tym krytycznym dniu nie sprawdzono alkomatem osoby prezydenta i osob mu towarzyszacych.wedlug swiadkow wszyscy pili drinki

Wolczyk Richard
Teraz widac jak sprawne mamy organa scigania ! Aby wyjasnic powod pekniecia opony powolano az siedmiu ekspertow ktorzy zgodnie doszli do wniosku po 1,5 roku czasu,ze jednak nie bylo udzialu osob trzecich ! Brawo !!!!!!!

Przemek Ptasznik
Klasyka. Tak jak Smoleńsk. Owszem wypadki losowe się zdarzają. Ale po to macie cymbały opracowane i udoskonalane procedury, żeby minimalizować ryzyka wystąpienia takich zdarzeń! Każde zignorowanie lub złamanie procedur powoduje niepotrzebne podnoszenie takowego ryzyka. Łamiecie je nagminnie, więc nie ma się co dziwić, że statystyka jest bezlitosna i zdarzają się rzeczy, które teoretycznie zdarzyć sie nie powinny. Roztrzaskano dwa samoloty pełne vipów (2008 i 2010), Seicento wpieprzyło limuzynę premier na drzewo, a Duduś popierdalał na starych oponach w sposób jawnie niezgodny z przeznaczeniem samochodu. Ostatnio również giną policjanci zastrzeleni przez bandziorów lub kolegów. W obu przypadkach najpewniej też przez błędy w szkoleniu i przygotowaniu akcji. Czyli cały czas brniemy w coraz głębsze gówno. Nie uczymy się na błędach, często cholernie bolesnych. Nie wyciągamy wniosków, ciągle unosi sie nad nami widmo "jakośToBędzizmu" czy inaczej "tupolewizmu"...

Remigiusz Witkowski
Nie trzeba zadnych ekspertow.Prosta Zasada w BOR ,auto opancerzone jest autem tzw.dojazdowym.maksymalnie do 50km,czyli jazda na dłuższych dystansach z duza pretkoscia jest n iedozwolona.I to tyle.

Lukasz Czlapinski
"7 ekspertyzach śledczy doszli do wniosku, że opona w aucie pękła… sama z siebie" - nieźli ci eksperci ale z takim podejściem Antoni do swojej komisji ich nie weźmie..

Barbara Maslankowska
To lipa!Takich przypadkow sa tysiace!A ja myslalam,ze to zamach,a tu lipa,pech!

Piotr Uberman
Przeciez od poczatku bylo wiadomo ze zapierdalal za szybko, przebil stara opone i go wyjebalo w kosmos. To tyle czasu (i pieniedzy) potrzebowali zeby to oznajmic? Sprawne panstwo jak widac mamy...

Krzysztof Elektryk
Czemu się Państwo tak dziwicie takiemu werdyktowi on był znany zaraz po wypadku.Wiadome było że auto było w pełni sprawne, opony sprawdzili były też takie jak się należy szybkość też jak najbardziej prawidłowa nawet stwierdzono że zamiast 90 było 80 przecież Pan Prezydent w tym Kraju Zawsze Robi Wszystko Zgodnie z Przepisami a nawet z Konstytucją której już Dawno niema. Co do kosztów śledztwa to trzeba by się zapytać Pana Ziobro ale nie warto to było gratis dla Prezydenta a jeśli chodzi o snajpera to Błaszczak też nie znalazł Frajera nawet za drobną odpłatnością i tak kończy się ten serial.

Janusz Synowicz
A przecież poprzednia ekipa złe opony zostawiła i kazała złożyć!!!Sąd, więzienie i katorgi

Leszek Kloska
równocześnie wysłano listy gończe za obywatelami obcych państw J.B.Dunlop oraz jego wspólnikiem A. Michelinem.... równolegle pracują komisje ustalający czy powyżsi jeszcze żyją. Koszty ustaleń określa się na nie większe niż 1 mln ojro.

Radosław Gołębiowski
To może i ten drugi wypadek zostanie uznany za takowy? Czy też Antek dalej będzie bredził o wybuchach mega galaktycznych?

Jadwiga Biniek
Jednego niewiadomą dlaczego nie internowany , a drugi myślał że do takiego ważnego człowieka w państwie musowo ktoś zrobił zamach ???

Maja Szudrowicz
A mialy sady przyspieszyc zdaje sie?Czy dopiero teraz przyspiesza?

Mariusz Skowroński
a co na to Antoni..??...nie było zamachu..??...niemożliwe...!!! :)

Maciej Płokarz
Sami są sobie winni. Nie mogą sami siebie oskarżyć, więc umarzają śledztwo. Tak samo będzie z zamachem smoleńskim.

Jerzy Dubiel
już widać jak prokuratura jest pod butem strachu--INSTYTUCJO NIE WSTYD ci???

Arkadiusz Witek
Nie wierzę, przecież to Putin podłożył tę oponę, chciał zabić prezyden.a. :)

Ryszard Włoszek
Ja nie potrzebował bym tyle czasu co specjaliści aby stwierdzić że opona strzeliła ze starości,co potrzebowali biegli,Do dupy z takimi fachowcami.

Wojtek Bartoszek
Dwa lata to i tak niezłe co by było gdyby maciarewicz się tym zajmował 😂😂😂

Marcin Loński
I tyle pieniędzy w błoto

Małgorzata Sowińska
No zesz ,qrna,ale miał pecha!!

Jacek Adamczyk
Bo opona dostała pomroczności jasnej. To takie oczywiste. :-D

Maria Dutkiewicz
no ktoś tu zapomniał czym był niemiecki ruch oporu

Wiesław Kowalski
Przecież winna była PO