www.SokzBuraka.pl
LUBI NAS JUŻ: 660.857
Strona główna Czyli świeży sok The best of Czyli smakołyki Kalendarz Czyli mądrości Mówi dżus Czyli kino Bajki skibyCzyli Andrzej Dupa
NASZ SKLEP
NASZ SKLEP
NASZE FILMY
Nasze filmy
www.SokzBuraka.pl

Radosław Sikorski mistrz :)))
To powinno być jej politycznym epitafium.
----------------
polub nas zanim będzie za późno: www.sokzburaka.pl

Najnowsze komentarze z Facebooka'a:

Jacek Wojtulewicz
Bravo Panie Sikorski, koniec Wersalu i zasłaniania się białymi różami kiedy pis wali nas maczugą po głowach. Niestety na tak agresywną i totalną władzę trzeba odpowiadać twardo i zdecydowanie.

Kajetan Bock
Mocne ale prawdziwe słowa, których bez powodu nie użyłby Pan Sikorski.

Janusz Kukieła
Trudno wymagać przeprosin od peryferyjnego babska pozbawionego ambicji, honoru, szacunku do siebie samej i choćby szczypty kultury osobistej. Jej głupota w przyszłości nabierze kanonu wzorca-)

Anna Kjell
Boze, cos Polske przez tak liczne wieki Uczynil swoja kraina wybrana Czemus nas wpuscil w podstepns pulapke Przez motloch ciemny PiSem nszywana????? Czym zgrzedzlismy, My wierni poddanie, Zes Jaroslawem nas pokaral Panie??? Przed Twe oltarze zanosim blaganie Od Jaroslawa uwolnij nad Panie!

Danuta Kasprowicz
Bardzo dobrze powiedziane, odpowiedni komentarz dla bez kompromisowej wiedźmy

Ewa Drewnowicz
Bardzo dobrze! Jestem zwolenniczką działania "Oko za oko.....". Tak więc na chamstwo odpowiada się chamstwem!

Genowefa Maria Budnik
A mógł powiedzieć, że "kanalia i morda zdradziecka" to byłoby w porządku...chyba ;)

Grzech Kaster Grazyna
Nie bać taki mądry Ana wredna a ty fałszywy zapomniałeś co muwiliscie o Polsce zdrajca

Izabella Bornikowska
Że "wredny babsztyl"? Mnie nazwano suką, złodziejem i nie wiem czym jeszcze, a dodam, że słowa te padały z ust rządzących, więc wredny babsztyl jest bardzo łagodną formą. A że nie bardzo przystoi Sikorskiemu, to inna sprawa ;)

Marek Oberc
Panie marszałku wszystko byłoby ok. gdyby nie te dwa pierwsze wyrazy, mimo że Szydło jest z pis, który dla mnie jest beznadziejny, ale przede wszystkim jest kobietą i te dwa słowa nie uchodzą politykowi.

Lidia Myszkowski
To jest pisowska sprawiedliwosc, proces chlopaka i jego nekanie trwa juz kilka miesiecy i konca nie widac. Sprawa wypadku prezydenta trwala az 2 lata i nie znaleziono winnego. Chca naprawiac sadownictwo juz mozna sobie wyobrazic, jak to bedzie wygladac, jesli nieskazitelnych sedziow sie odwoluje i mianuje sedziow z wyrokami z przed 10 lat, ktorzy mimo,ze kara jest umozona nie moga awansowac. Niestety w teorii bo u Pisu wszystko co niezgodne z prawem moze miec miejsce.P.Mariuszu rozumie, ze jestes zawiedziony, ale zapewniam cie,PO zawalilo wiele spraw, ale to co robi Pis jest nieporownywalne.Je-dyna sprawa, co dali ludziom to jest 500+ i to zrobione na kolanie i niesprawiedliwie dla wielu.Nie widzisz ile szkod juz ta partia uczynila, a to jeszcze nie koniec.

Halina Zaiczek
A ja wam powiem że żal mi tej naszej Polski , nigdy za żadnych rządów nikomu nie udało się tak podzielić rodaków , tylko tym sekciarzom z Pisu :( .. czy kiedyś komukolwiek uda się nas zjednoczyć ??? Tracę wiarę w lepsze jutro patrząc na to wszystko!!

Paweł Bocionga
...własny koszt wybuduje gmach o identycznej funkcjonalności, po identycznych kosztach, dla użytkowników, jak teraz. Czytam wypowiedzi tych tytanów (Tytaników) polityki, i pragnę aby pan Balcerowicz trafił do wsi popegerowskiej, panowie Petru i Morawiecki, do rodziny wp€dzonejw długi przez nieuczciwe reamy i ofert banków, pana Kaczyńskiego, do sklepu, gdzie chleb kosztuje złotówkę więcej, niż rok temu, wędlina najtańsza 3 pln, serca drobiwe 1 pln, margarna 1, a masło cho, cho, ho, ho i w ch... więcej. A dochody wzrosły, jeśli się ma 500 + i nie jest się starym policjantem, sprzątaczką w komisariacie, księgową i archieistką, albo podobną swołoczą. Pamiętam pana Niesiołowskiego po stronie " Nieważna , czy Polska będzie biedna, czy bogata, ważne, aby była katolicka" albo w reklamie "survival fitness club" z reklamą naturalnych, przydrożnych mirabelek i szczawiu. Tak samo kalejdoskopowe poglądy mają różne Komorowskie, Terleckie, Szydła, Ziobra, Czarneckie, Gowiny i ten jakiś wybitny europoseł, co ma kwalifikacje na prezydenta, szefa Unii Europejskiej ( coś od gwiazd, ale osiągnięcia, oprócz zmienności poglądów ma takie, że nie zajarzyłem, kto zacz), i cała plejada gwiazd, która bo zabłyśnięciu na nieboskłonie polityki spadły do koryta i stwierdziły, że to ich nidza ekologiczna, i za żadną cenę jej nie opuszczą. A my się spieramy, kto z nich ma być w blasku reflektorów, a kto dokarmiany dla podtrzymania zdumiwającego gatunku pasożyta. Według pana Andrzeja Leppera, a wcale nie byłem jego zdeklarowanym wyborcą, jedynie raz, gdy cała ta gównojadzka ferajna mnie zniesmaczyła ( potem umarł jakoś tak wygodnie), to całe towarzystwo, to byli przestępcy i oszuści, ciągle walczący o wpływy. On nie żyje, a oni wyciągają jego oskarżenia jako swoje i przedstawiają dowody. Powiedzieć, że się tym szambem brzydzę, to mało, bo szambo spełnia pożyteczną rolę, tak jak guano użyźniające glebę, oni zatruwają wszystko i niszczą życie wielu ludzi w imię wojenek o swoje rzekome przewagi. Wszyscy ci beneficjanci przemian są na garnuszku tych, którym codziennie, werbalnie i niewerbalnie, poniżają i obrażają. Ale, to, po staropolsku "chu...", oni nas manipulują, aby ich uważać, w jakijkolwiek konfiguracji, za jedyne gwaranty godnego życia. Jakie gwaranty, takie życie! W każdej dziedzinie: dobrobytu, wolności, równości, sprawiedliwości i komfortu psychicznego.

Paweł Bocionga
Na razie, ten pan może się cieszyć z promocji giętkiego kręgosłupa ( ale jest w tabunie, skrzywionej po łacinie, "klasy" politycznej). Jego największa niezależność to "robienie laski Amerykanom", ale zaraz wycofał się rakiem. Strata dla niego, bo może wygrałby najbliższe wtedy wybory i byłby... A nawet, jak nie te, to mógłby być radnym w dobrej gminie, a być dobrym radnymz wyboru, to nie takie małe miki, jak ministrem z namaszczenia i aktualych układów politycznych

Paweł Bocionga
No, może i racja, tylko był czas walczć z takim zachowaniem., a nie zachwycać publikę giętkim kręgosłupem i gotowiścią merdania dla kolejnych panów. Najbardziej niezależne bylo robienie laski Amerykanom, ale potem wycofalo się rakiem. Teraz, to jedynie, osobiście, bezkosztowo, rozebranie PKN, i na

Lech Andrzejewski
Krótko i na temat !!! nietaktownie ? A oto piękne słowa PiS o Polakach : gorszy sort, donosiciele, zdrajcy, złodzieje, ludzie specjalnej troski, gestapo, ( JK ), bydło, szmaty, wykolejone ulicznice, infantylne wiedźmy ( KP), komuniści i złodzieje, obiboki (JB), zwyrodnialcami, swołoczą i bydłem ( M G ), białe róże mowa nienawiści.( JK) zdradziecki mordy, mordercy, kanalie , (JK), bolszewikach, łotrach, ubeckich wdowach, strzelać do tego bydła.

Mania Nosek
Brawo Panie SIKORSKI ,prosimy o więcej niech się wstydzą ci nieudolni ....

Dana Czarnecka
Przecież to wsiowy babsztyl, któremu się trafiło jak ślepej kurze ziarnko.Pochmurna gęba, grubo ciosana, z kluczykiem w tyłku, który nakręcał kartoflany kurdupel ...

Tomasz Noworol
Mimo, że jestem anty-pis, nie podzielam treści P. Radka... słaby poziom, a to co wyróżnia nas "gorszy sort" od pislamskiej propagandy to jednak... klasa. Z przykrością stwierdzam, że Panu Ministrowi w tym momencie tej klasy zwyczajnie zabrakło...

Rafał Hinz
No szczególnie obrażanie bądź co bądź premiera Polski ale przedewszystkim kobiety nie ma co cała ta platforma co jest naprawdę bardzo kulturalną partią. Jak wy w ogóle możecie pisać i twierdzić ze pis jest zły, a po cudowne takie same chamy

Zbigniew Kramarz
Racja, ale to nie zwalnia od odrobiny kultury. Bo od kogo pisiorki się mają w końcu tego uczyć? Wystarczy - Ta kobieta, Pani Premier, albo Osoba Szydło.

Krystyna Kryysia
Panie Radku,trzeba jednak było dorżnąc tą watahę to nie odrosłaby po 8 latach i nie zrujnowaliby nam Polski,szkoda,byliście za dobrzy,

Tadeusz Kalinowski
popis trzyma sie mocno bo my w kolko na nich..glosujemy.ziobro nie wsadzi powcow bo..bedzie zmiana ico?wasi nasi....wybierzmy w koncu normalny rzad..

Krzysztof Łukasik
Wspomniała o Amber gold a o skoku cisza że Amber gold zaczęło się od skoku też nie wspomniała itd. Jak komisje PiSowski dochodzą do początku jakiej kolejek afery wychodzi na to że to oni to zainicjowali sami

Waldemar Zebrowski
Ośmierniczka przemówiła swoim jadem. Na szczęście już nigdy nie zaistnieje, a Polacy jemu nigdy nie zapomną swej pogardy wobec Polaków.