www.SokzBuraka.pl
LUBI NAS JUŻ: 660.855
Strona główna Czyli świeży sok The best of Czyli smakołyki Kalendarz Czyli mądrości Mówi dżus Czyli kino Bajki skibyCzyli Andrzej Dupa
NASZ SKLEP
NASZ SKLEP
NASZE FILMY
Nasze filmy
www.SokzBuraka.pl

„Pokazujecie środkowy palec ogromnej części polskiego społeczeństwa. Zapłacicie za to”
https://koduj24.pl/trzaskowski-do-pis-pokazujecie-spoleczenstwu-srodkowy-palec/

Najnowsze komentarze z Facebooka'a:

Anna Kowalska
W przyrodzie taki kolor wdzianka oznacza: 1. Jestem niebezpieczny, tryskam jadem. albo 2. Udaję, że jestem niebezpieczny a w rzeczywistości gówno mogę zrobić.

Grażyna Rydlewska
Oni Społeczeństwo " mają za nic "; sala pusta bo spiskują i za nasze pieniądze się na nas "wypinają ".Co większe l......y szykują bukiety równe ich próżności.

Regina Norek
Mariusz Kozłowski musisz być albo zbyt młody , albo zbyt szpetny by ukrywać twarz i z pewnością nie pamiętasz czasów komuny , która właśnie wraca.

Wojciech Stolarczyk
Mam nadzieję że marszałek sejmu odbierze diety poselskie tym co wyszli z pracy.

Wojciech Antoni Madziong
Rano podpiszą listę , a później mają wszystko w d..ie. Też bym tak chciał pracować

Teresa Plaszczykowska
A dlaczego wychodza z sali sejmowej?? Czy ktoś kto pracuje może tak opuścic swoje miejsce pracy pewnie nie ?? To wkoncu jest miejsce pracy posłów jeśli tak ma być to niech oddadzą kasę bo w końcu są nasze pieniądze tak nasze podatników niech to w końcu dotrze do tych pisowskich zakutych łbów

Andrzej Gładysiak
....czy te oczy mogą kłamać ?...Decyzja jest znana od dawna ...

Bogdan Mikulski
Od 10-ciu lat ten gnom ignoruje wszystkich iwszystko co jest demokratyczne i Polskie w naszej ojczyźnie-to zdradzieckie mordy i kanalie pisokatiliko komunistyczne

Barbara Frejek
A co po takim rządzie i posłach na czele z prezesem można się spodziewać po takim butnym zachowaniem tylko tyle potrafią

Zbigniew Fąfara
Jedna pani minister pozostała w ławach. Brawo za odwagę i honor.

Kajetan Bock
Kilka słów Pana Trzaskowskiego - i prawda na wierzchu. Teraz My pokażmy PiS-owi - najlepiej po męsku!

Jerzy Gondol
Czytając wypowiedzi tego Mariusza Kozłowskiego, który w profilu ma, że uczył się na UW, oraz mając przed oczami posłankę Krystynę P. dochodzę do smutnego wniosku, że nic dziwnego, że UW tak nisko w rankingach stoi. Skoro takich tuzów intelektualnych najpierw przyjmuje w swoje progi, a następnie wypuszcza. Wszyscy normalni, którzy także są absolwentami tej uczelni powinni wystąpić o odszkodowanie do UW za to, że przez takie miernoty intelektualne mogą być niestety równie marnie oceniani w Polsce, a co gorsza na świecie. Co więcej mniemam, że może ostrzejsza selekcja przy naborze wyeliminowałaby takie jednostki, które swoimi poglądami i zachowaniem stawiają uczelnię w złym świetle. A to przełożyło by się na wyższą pozycję w rankingach. Wprawdzie tenże Kozłowski nie napisał, że naukę na UW ukończył, w co osobiście wątpię, ale już sam fakt bycia studentem UW nie najlepiej świadczy o procedurach przy rekrutacji.

Henryk Teresa Zdeb
Bo to są prostaki i nie wiedzą jak się zachować kulturalnie, na salonach. Oni pasujący stodoły., bo słoma im z butów wystaje.

Halina Koper
Dawno powinna podać się do dymisji. Działa na szkodę społeczeństwa. Żenujące, poszła poskarżyć się prezesiowi? Czy to przedszkole?

Krystyna Paciej
Zawsze jak bywa dorzynana, premier ubiera się na żółto, tak jak przy 27:1?

Mark Kazinsky
Skomleć burki skomleć hahahaha

Max Schubert
Mariusz Kozłowski, takimi tekstami mozesz najwyzej tepej gimbie zaimponowac kato-pisowski trollu ))

Adam Andy Niesporek
„Pokazujecie środkowy palec ogromnej części polskiego społeczeństwa. Zapłacicie za to”

Janus Krüger
Rzad Arogancji i Chamstwa !

Ewa Drewnowicz
Precz z PiSem!

Jadwiga Bednarz
Zaplaca,zaplaca, wszystko ma swoj kres, nic nie trwa wiecznie !!!

Tadek Gwóźdź
coś w rodzaju symbolu < wywala ją za drzwi >