www.SokzBuraka.pl
LUBI NAS JUŻ: 660.855
Strona główna Czyli świeży sok The best of Czyli smakołyki Kalendarz Czyli mądrości Mówi dżus Czyli kino Bajki skibyCzyli Andrzej Dupa
NASZ SKLEP
NASZ SKLEP
NASZE FILMY
Nasze filmy
www.SokzBuraka.pl

PRZEKAZUJCIE DALEJ.
OTO SŁOWA MĄDREGO CZŁOWIEKA.
AMEN.
---------
polub nas zanim będzie za późno: www.sokzburaka.pl

Najnowsze komentarze z Facebooka'a:

Waldemar Wasilewski
Ma rację!!! A za prawdę w tym bajzlu się karze. A wystarczyło tylko poprzeć obecną sektę i nikt nikogo by nie ruszył! BRAWO: Ksiądz Boniecki!!!

Halina Koper
Dlaczego tak wielu księży nie boi się Boga, a ludziom każą się go bać. Uczą przykazań , a sami ich nie stosują itd, itd. To nie jest już ten sam kościół co kiedyś, albo wtedy stwarzał inne pozory. To jest degradacja wszelkich wartości i cofanie się w rozwoju ludzkości, bo ciemny naród da się doić. Takich pasterzy duchowych ma Polska.

Marek Szczesny
UWAGA, jezeli Angela Merkel jest taka oswiecona i chce wszystkich muzulmanow zaprosic de Europy to niech najpierw zaprzestanie produkowac zywnosc, ktora truje ludzi. Juz stwierdzono ze w Niemczech zywnosc jest duzo lepszej jakosci niz w panstwach wschodnich. Wladze polskie powinny to zbadac b dokladnie. Nie dajcie sie truc, a szczegolnie zywnoscia dla dzieci. To sa w przyszlosci koszty leczenia i wyniszczenienarodow wschodniej europy. Tak sie jakos sklada ze to jest contynuacja dzialalnosci Fuhrera, tylko ze on to robil znacznie szybciaj.

Zofia Stachowiak
dlatego przestałam chodzić do kościoła,nie przyjmuję też kolędy.W taki sposób protestuję .Skoro zamykają usta księżą Bonieckiemu i Lemańskiemu,a pozwalają bredzić Kneblewskiemu ,Rydzykowi,Oko i innym nazistom ja do takiego kościoła nie będę chodzić.Opamiętajcie się ludzie,przestańcie dawać tym oszołomom na tacę,bo inaczej do nich nie dotrze,że źle czynią!!!

Beata Frydrych
Szczere i mądre słowa Księdza Bonieckiego poruszają ludzkie serca. Wielki szacunek dla człowieka obdarzonego inteligencją.

Pawel Byczkowski
W Polsce już od lat nie ma kościoła i jego wartości moralnych. Jest czarna mafia piorąca ludziom mózgi i kieszenie! Z nadejściem PiSowni się jeszcze bardziej zuchwale ujawniają te "święte" przesłania...smutne to.

Elżbieta Myszewska
Jest tylko kilku z prawdziwego zdarzenia księży m.in. ksiądz Boniecki. Oby więcej bo ludzie uciekają z kościoła i nie chcą polityki w kościele

Krystyna Poszumska
Niestety, coraz mniej Autorytetów klasy Księdza Adama Bonieckiego. Od kilkudziesięciu lat słuchałam i czytałam wypowiedzi tego mądrego Kapłana. Czyżby teraz chciano mnie tego pozbawić?!

Zbigniew Pięta
Już od wieków kościół zamykał usta ludziom mądrym, uczonym jak Galileusz,Kopernik,lub palił na stosie jak G.Bruno.Teraz nie pałą,ale wydają zakaz wypowiedzi,nie zgodnej z interesem kościoła (a właściwie własnym) Ks.Boniecki , Lemański.

Marek Szczesny
Popierajcie ksiezy i nie dajcie sie otumanic politykom bo oni mysla o slawie i pieniadzach i wielu z nich nie ma dobrego wyksztalcenia, totalna ciemnota dzialajaca zle na kraj z powodu niewiedzy.

Marek Dąbrowski
Jedyny mądry ksiądz, jakiego znam i mógłbym szanować, zaprosić na flaszeczkę nalewki, porozmawiać mądrze o religii..... Szkoda, że reszta to ciemne wsiowe buce.

Jan Kowalski
Ksiądz Stryczek radzi niezadowolonym z pracy, aby ją zmienili. Zastanawiam się, dlaczego ks.ks. Lemański, Boniecki i kilku innych tego nie zrobią? Warto posłuchać kolegi po fachu.

Aleksandra Medoń
Nie wiem dlaczego, ale jak myślę "współczesny Kościół polski", to widzę ojca dyrektora , przed którym klęka cała pisowska "elyta", a ten "skromny redemptorysta z Torunia" wyciąga swoje pazerne łapska po więcej i więcej.

Grażyna Nowak
kościól Rydzyka dostaje pieniądze, podobnie jak parafie. Są to pieniądze ze spółek państwowych. Księża są posłuszni tym, którzy placą Nie mieszajmy wiary z instytucją kościelną i jej pracownikami.

Jadwiga Rejmer
Jeżeli bardzo mądry Ksiądz mówi o Polskim Kościele tak dosadnie to hierarchowie Kościoła powinni zastanowić się nad tymi słowami. Jeszcze rok dwa trzy i starsi ludzie odejdą do wieczności-młodzi w większości myśla tak jak wspanialy Ksiądz Boniecki.

Andrzej VON Kwiatek
mam też takie zdanie, Kościół jest od duszpasterstwa a nie od POLITYKI, a te mendy czarne wszędzie sie pchają............... tylko stołki i kasa się liczy

Marek Kozinski
Chyba jeszcze ameryka tyle wojen nie rozpętała co kościół.Batmany dla kasy zrobią wszystko i to wszystko w imię wiary i Boga.

Marian Rodak
Niestety kościół doprowadził do tego, że jego członkowie przychodzą w niedzielę do świątyni, a cały tydzień zapominają, że jest coś takiego jak dekalog.

Dorota Bozek
Sorry ale te prawdy ten ks stosuje tylko do innych nie widzi ze sam wnosi zament . miesza w glowach innym byc moze sam ma to w glowie.

Rajmund Popow
Niewielu jest księży, których warto słuchać, a i tak ich kołtuneria knebluje...

Edward Kielbasa
Polski Episkopat dopiero wtedy cos zrozumie jak zobaczy puste koscioly narazie ma ludzi za ciemniakow!

Bobo Lanc
TYLKO KASA!!! A owieczki słuchają tych czarnych biznesmenów!!!

Danuta Urmańska
Kochany Ojczulek ! Dlaczego nie słuchają mądrych ludzi ?! tylko pazernych głupców !?

Marek Wtyklo
PANIE PROFESORZE pełen szacunek dla Pana żeby wszyscy byli tak obiektywni POLSKA była by POLSKĄ

Zofia Krasa-Krzywniak
W kościele nie ms Boga,bo jest w nim tylko kult mamony!!!