www.SokzBuraka.pl
LUBI NAS JUŻ: 660.858
Strona główna Czyli świeży sok The best of Czyli smakołyki Kalendarz Czyli mądrości Mówi dżus Czyli kino Bajki skibyCzyli Andrzej Dupa
NASZ SKLEP
NASZ SKLEP
NASZE FILMY
Nasze filmy
www.SokzBuraka.pl

PIĘKNE PODZIĘKOWANIE.
"BEZ WAS TUMANY NIE PADŁBY REKORD"
KLIKAMY :)))))))))
---------------------
Polub nas zanim będzie za późno: www.sokzburaka.pl
---------------------
https://twitter.com/StocktonGervais/status/820755205922885632

Najnowsze komentarze z Facebooka'a:

Joanna Groszek-Szymańska Asiaczek Fci
Dodatkowo, jakim płaskim, niskim i podłym człowiekiem trzeba byc, aby w państwowej TV nie wspomniec o wydarzeniu, którym zyje CAŁA POLSKA i to od25lat!!! Wydarzeniem, które na stałe wpisało sie na listę wydarzeń i będzie na tej liscie do końca świata i o jeden dzień duzej :) Wierzę w to!

Zdzisław Dzirba
Pisałem wczoraj, ale pod tymi zdjęciami chyba trzeba zrobić to jeszcze raz.-Wypada , serdecznie podziękować wiodącej partii i jej wodzowi Jarosławowi Kaczyńskiemu, naszemu kochanemu rządowi z ministrami Maciarewiczem i Błaszczakiem na czele, TVPis i jej prezesowi Jackowi Kurskiemu, Episkopatowi i jego funkcjonariuszom księżom Knablewskiemu i Międlarowi, dowódcom wojska i policji, dyrektorom PKP i Poczty Polskiej, Prezesowi Orlenu, pani posłance Pawłowicz, redaktorzynom Terlikowskiemu i Warzysze, oraz innym poddanym i wyznającym jedynie słuszne idee, za doprowadzenie do niespotykanego dotychczas sukcesu "Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy". Wielkie dzięki! Hahahahihihi. Był sukces , więc go opiliśmy :-)

Paweł Janicki
Co za menażeria .... i jedyny który mial w tym konkretny cel to Ojciec Derektor Byznesmen , w jego przypadku to kasa, misiu, kasa ... a reszta : idiotka, porąbana, drobny złodziejaszek, kretyn, cwany wariat, lizus , psychol ... no i byznesmen ... gratulujemy zbioru oryginalów , w tym PISie nabór zachodzi wg bardzo specyficznych kryteriów .....

Eugenia Miszkiel
To stado baranów chociaż raz zrobiło coś dobrego. Teraz niech się zastanowią, jaki mają posłuch wśród społeczeństwa. I niech sobie w buty włożą te wszystkie sondaże, w których to niby mają takie wielkie poparcie.

Agnieszka Agnieszka Niebylska
Nikomu dziękować nie zamierzam. Moje dobro nie jest inspirowane niczym, co ma związek z postaciami przedstawionymi na zdjęciu. Są żałośni i w nie inspirują mnie pod żadnym względem. Ja robię swoje.

Jarek Kopczyk
Dla Polaków WOŚP to już tradycja jak Wielkanoc czy Boże Narodzenie i pomimo całej tej nienawistnej nagonki będzie odnosić sukces , Brawo Jurek brawo my.

Bożena Kulikowska
Nie chcę zawdzięczć rekordu WOŚP tym ludziom. To darczyńcy i wolontariusze zapracowali na efekty. A oni? No cóż poznać takiego po słowach jego.

Alfred Błaszczyk
Może ludziska też tak zareagują na wyborach i dadzą wielkiego kopa tym POSRANYM PISIOROM?????Wtedy to by była radocha hehe:):):)

Katarzyna Leszczynska
Ta nagonka I oszczerstwa do nikad nie prowadzi. Sondaze jednoznacznie wskazuja, iz PO i Nowoczesna traca poparcie. Sama idea pomagania niezaleznie pod jaka nazwa jest prowadzona jest bardzo slusznej. Niestety Jurek to postkomunistyczne dziecko WOSP powstalo owczesnie nie z mysle o pomocy lecz dla idei propagandy skierowanej do mlodziezy polskiej. Kochani zanim dodacie te mierne komentarze poczytajcie a dopiero pozniej wyciagnijcie wnioski.... a tak z innej beczki sokzburaka to prymityw

Bartłomiej Babczyński
Niech żyje WOŚP!!! Na pohybel czarnym i pislamistom!!! Dziękujemy!!!

Kazimierz Kubielas
A moze im o to chodzi aby jak najwiecej uzbierac bez ich udzialu?? Odciazy pusty, zadluzony budzet, Oni sa tak podli ze wszystko mozliwe ...

Zdzisław Pietrzak
Za to, i tylko za to dziękuję PIS-owi!!!!!!!!!! Poza tym nie ma za co. Doprowadził tylko do sklocenia naszego narodu. Uważa że tylko ich ludzie mają racle

Marian Piątkowski
Niech znają nasze dobre serce.Gdy będą w potrzebie skorzystania z aparatury szpitalnej specjalistycznej z czerwonym serduszkiem pozwólmy, może dotrze do ich wybranych muzgów przez SUPER PREZESA.My nie jesteśmy religijni tylko na pokaz.

Maria Szymańska
trafiona opinia,a dziękujemy im tylko dlatego ,ze za ich przyczyną ORKIESTRA ZAGRAŁA NA MAKSA i ustanowiła rekord rekordów.Na pewno GUL skoczył tym HIENOM!!!!!!!!

Jarosław Szczepaniak
szkoda mi rydzyka. trochę. bo się dupek cały skręca i kurwicy dostaje, że ta cała kasa z Orkiestry nie dla niego. a jak rydzyk dyrektor się skręca to miliony moherowych dewotek większym jadem będzie pluło. i zanieczyszczą środowisko

Jakub Mozdzanowski
... niedługo propaganda powie nam, że PiS był za WOŚP tylko użyli psychologii odwrotnej - czyli byli niby przeciw tylko dlatego, że wiedzieli jacy są Polacy i że nikt nie będzie im mówił co mają a czego nie maja robić i się zbuntują a wtedy padnie rekord! ...i to wszystko było na niby....

Mariusz Raszko
Dziękuję wszystkim którzy dali na orkiestrę za wsparcie i finsowanie partii rządzącej czyli PIS. Całe NFZ i szpitale przychodnie itp. są teraz w ich rękach a więc finansowanie powinno być z budżetu. Ale tego rząd już nie musi uwzględniać przy ustaleniu budżetu bo narodów zrobi coroczną zrzutę na sprzęt. Za to władza będzie mogła te pieniądze wykorzystać na zakup luksusowych limuzyn albo na premierę.

Wieslaw Sobieski
Totalna bzdura, PiS,TVP,Kościół bardzo dużo ludzi zniechęcił do zagrania z Jurkiem, były robione specjalne akcje, które niestety przyniosły skutek ...wielu w tym roku odmówiło pomocy dzieciom i starcom,...a jednak- Kolejny Rekord !!!!

Piotr Janoszek
Ten wynik daje mi ogromną nadzieję, że Polacy jednak potrafią się zjednoczyć. Jeśli przy następnych wyborach równie ochoczo ruszą do urn jak teraz poparli wośp, to pokażą obecnie rządzącym gdzie ich miejsce.

Weronika Gągała
ja wiem jedno jak urodzili się moi chłopcy nie byli badani sprzętem z logiem PO czy PIS ani innym tylko WOŚP i tu nie ma co dodawać czy ujmować. Więc co by się nie działo i co by nie było powiedziane Jurek Dziękuję Ci!!!!!

Jarosław Mnich
Od zawsze grałem z WOŚP ale w tym roku poprzez nagonkę dałem ponad dwa razy więcej niż zwykle. I okazuje się że więcej osób pomyślało tak samo Brawo WOŚP Brawo Jurek brawo my. Mamy rekord.

Darek Czajka
Prędzej, czy później każdy z nich skorzysta ze sprzętu kupionego przez WOŚP, więc po co to szczekanie, chyba w imię ideologii, a jeżeli tak, to rzeczywiście powinni podpisać papier, że nie życzą sobie, by byli "obsługiwani" przez ten sprzęt. Teraz są zdrowi, czego życzę z całego serca, ale w obliczu śmierci.... oby wam tego sprzętu nie zabrakło...

Piotrek Chmura
Mówić coś na Kościół Katolicki a jak było przed nim zbierać to wosp był pierwszy i nie było słychać protestów księży żeby nie zbierać to oznacza że jeśli Kościół nie popiera wosp a ma takie prawo to nie znaczy że jest przeciwny ;)

Jolanta Ferenc
Ale,ale tu mi brakuje zdjecia wodza kaczora,no nie wybaczalny blad no i jeszcze jego paskudnej siostrzenicy,wtedy chyba bylby komplet

George Patton Jr.
Byłem tego pewien, że jad i nienawiść tak zaślepila tych z "lepszej zmiany", że nie wpadli (bezmózgie yeti) na to że sami napędzili ludzi by wyjść z domu i dać tą złotówkę Orkiestrze.... Tak czy tak . dziękujemy Barany :)