www.SokzBuraka.pl
LUBI NAS JUŻ: 660.858
Strona główna Czyli świeży sok The best of Czyli smakołyki Kalendarz Czyli mądrości Mówi dżus Czyli kino Bajki skibyCzyli Andrzej Dupa
NASZ SKLEP
NASZ SKLEP
NASZE FILMY
Nasze filmy
www.SokzBuraka.pl

A TERAZ BARDZO POWAŻNA SPRAWA.
POKAŻMY, ŻE OWSIAK MA RACJĘ.
POKAŻMY, ŻE GO POPIERAMY!
KLIKAJCIE, UDOSTĘPNIAJCIE, LAJKUJCIE.
NIECH TO DOTRZE DO JURKA, ABY ZOBACZYŁ, ŻE JESTEŚMY Z NIM DO KOŃCA ŚWIATA I O JEDEN DZIEŃ DŁUŻEJ!
:)
--------------
polub nas zanim będzie za późno: www.sokzburaka.pl

Najnowsze komentarze z Facebooka'a:

Janina Baśniak
Popieram lepiej sprzęt dla chorych dzieci i nie tylko na sprzęt dla strażaków na ratowanie ludzi w wypadkach drogowych niż księdzu na tacę

Tomasz Szrejder
Sami nakręcacie tzw. g*wnoburzę :P Nic nie mam do WOŚP - prywatna organizacja, a jako kapitalista do szpiku kości nic nie mam do prywatnych organizacji. Pisałem wcześniej - jestem neutralny. Nie daję Owsiakowi, bo jestem zmuszony płacić państwu podatek na NFZ, a więc kij mnie WOŚP obchodzi poza tym, że sam WOŚP jest argumentem, że państwowa jest gorsza od prywatnej - bo skoro WOŚP ma co kupować, to znaczy, że NFZ jest niewydolny. Jedyne, o co bym prosił rząd, to aby oficjalnie nie uczestniczyło w tym wojsko, policja i inne służby czy organizacje państwowe, bo są opłacane z moich podatków i jako podatnik sobie tego nie życzę - niech te pieniądze, które byłyby wydane na "fejm", niech pójdą do naszego niewydolnego NFZ. Niech po prostu państwo nie wspiera WOŚP - bo to bezsensu. Nie taka jest rola państwa. Oczywiście brak wsparcia nie oznacza, że ma krytykować - po prostu państwo powinno być neutralne. Powinno milczeć - ani nie chwalić, ani nie krytykować (no chyba, że dana organizacja działa wbrew prawu, ale to zupełnie inny temat)

Monika Leśniak
Panie Jurku mocno wierzę w to,źe to będzie najlepszy finał jubileuszowy.Pobijemy rekord rekordów.Inaczej być nie może...bo to wszystko dzieje się w szczytnym celu!Będziemy z Panem ,,do końca świata i o jeden dzień dłużej!Zło dobrem zwyciężaj!

Jan Szot
Tak trzymać do końca świata i jeden dłużej ! Panie Jerzy szacunek !👍👌🙂

Andrew Julian Piehovski
Jedyna dobra rzecz jaka przetrwa każdą polityczną zawieruche... Dziękujemy Jurku <3

Justyna Ziolkowska
Polski rząd powinien się wstydzić, że to ludzie dobrej woli na czele z WOŚP wspomagają szpitale i cała służbę zdrowia. To my jesteśmy WOŚP do końca świata i o jeden dzień dłużej! To mam należy się medal! Brawo Panie Jurku, trzymamy z panem.

Janina Nosal
Myślę że coraz więcej jest ludzi którzy popierają Jurka Owsiaka. A dowodem na jego dobrą prace jest uratowanie życia setkom dzieci!!! :-) Ja uważam że należy Go wspierać!!!! :-)

Paweł Gałka
Wy łobuzy!!! To ksiądz dobrodziej na opony zimowe nie ma, homarów sobie odmawiać musi, Zamiast Jack Danielsa pija tylko Granda z Biedry - a Wy na Owsiaka macie czelność dawać sianko ???!!! To Nie po to kurde Jezus został Królem Polski przed wczoraj abyś na WOŚ piątaka wrzucał, tylko z nosem przy ziemi do świątyni tę mamonę zaniósł !!! Poprawić mi się tam zaraz i to już !!!

Lucy Marcinkiewicz
Nikomu nie uda się zniszczyć tak wspaniałej inicjatywy im bardziej będzie góra przeciw tym bardziej ludzie dobrej woli będą za !!!!!

Danuta Kansy
Ludzie dobrej woli zbierają pieniążki na chore dzieciaczki ! To jest najwspanialsza akcja jaką w życiu ktoś mógł wymyślić, mając na względzie, pomoc bliźniemu !

Joanna Matuszczyk
My nie mozemy byc na miejscu, w Polsce, ale nasza rodzina daje w naszym imieniu i zawsze bedzie dawac. Oby tym razem nikt sie nie zawahal i pozal PiS-owi co to znaczy jednosc Polakow.

Karolina Pali Woda
Do konca swiata i jeden dzien dluzej! 💜 Uczmy ludzi empatii! Pokazujmy, ze sie da! Da sie pomagac! Skutki sa namacalne. Jestem dumna z WOSP i ze wszystkich, ktorzy biora w tym udzial. Pomysl na jakas komisje panstwowa, ktora ma filtrowac kase fundacji mnie przeraza! To jak chory psychicznie zaborczy rodzic, ktory woli utopic a nie dopusci pomocy swoim dzieciom od innych. W Korei Pn jest podobnie!

Katarzyna Rybczyńska Krawczyk
Rodziłam w szpitalu, ktory dzieki WOŚP posiadal sprzęt do ratowania takich wcześniaków, kruszynek co mój synek😀 Mieli wiecej sprzętu z akcji Orkiestry niż od naszego Panstwa!!!! POPIERAM!!!

Michał Walczewski
Leczenie ludzi to wg PiSu konszacht z szatanem. Po co więc tego typu akcje, skoro dowiadujemy się od działaczki PiS, że mycie części intymnych to grzech?

Paweł Cwalina
"Pisałem wcześniej - jestem neutralny. Nie daję Owsiakowi, bo jestem zmuszony płacić państwu podatek na NFZ" - większość ludzi pracujących też płaci podatek na NFZ. Ale też ta większość ludzi z potrzeby serca wspiera dobrowolnie WOŚP i to jest piękne.Ty tego nigdy nie zrozumiesz.

Iwona Bartnik
Do pana który twierdzi ze nie daje Owsiakowi : Pana sprawa tylko ze nasz rząd da na 500 + i więcej go nie obchodzi gowno robia a ludzie sie rodzą stazeja i każdy kiedyś w szpitalu będzie i cooo panu juz nie pomozemy brak miejsca w szpitalu.Zapraszam do prywatnej kliniki .Za miejsce osoby starszej w domu opieki 3tys miejsce Powodzenia bo dzieci kase robia

Tadeusz Konador
Uważam że każda fundacja która robi coś pożytecznego jest bardzo ważna, Owsiaka tez. Ale też uważam że dawanie pieniądze fundacjom to sprawa dobrowolna a nie mus. Nie wyobrażam sobie żeby fundacje np. Dymnej czy Błaszczyk wymagały od Poczty Polskiej żeby drukowały im znaczki, czy od telewizji żeby prowadziły transmisje zbiorki pieniędzy. Nie widzę żeby ktoś niszczył Owsiaka, nie widzę żeby ktoś niszczył inne fundacje. Nie rozumiem tego wrzasku koło WOŚP.

Zygmunt Jan Suwała
A ja nie popieram , puki kolejki do lekarzy i szpitali nie znikną to nie ! bo co nam pacjentom z nowoczesnych użądzeń , które stoją magazynach lub w piwnicach szpitalnych ? wiem co piszę z dobrego źródła !.

Halina Grochulska
Akcja pomocy tym, ktorzy tej pomocy potrzebuja jest ewenementem spolecznosciowym na skale swiatowa i nalezy sie Jemu i pozostalym osobom podobnie zaangazowanym Wielki Szacunek...i basta............! dosc zasciankowej.., zazdrosnej krytyki od ludzi, ktorzy nie potrafia z roznych powodow lub nie chca tez z roznych powodow bezinteresownie pomagac innym. Ludzie obudzcie sie przeciez to jest nasze POLSKIE dobro..........

Michal Adam Miszyk-Minski
Natomiast każdy, absolutnie każdy - ma psi obowiązek rozliczyć się i wytłumaczyć z każdej złotówki którą otrzymał w darze. Jeżeli tego nie robi, tudzież wielce obraża się i wymachuje rękami - że ktoś zadaje pytania w kwestii wydawanych pieniędzy - to dla mnie jest od razu zdyskwalifikowany. Od Was zależy czy takie zachowanie będziemy popierać, czy piętnować - i swoją dcyzją budujecie przyszłość i to jak w przyszłości tego rodzaju Fundacje będą funkcjonowały.

Witek Ela Więckiewicz
Wspierałem i będę wspierać pozostaje tylko niesmak ze nasz rzad co bardzo dobrze funkcjonuje musi zniszczyć ale mam dobrą myśl trzeba WOŚP Owsiaka nazwać Narodowym może przyjmie się bo u nas jest już wszystko narodowe czego nie dotknął rząd za niedługo nawet place zabaw będą narodowe w/g PiS trzeba pozbyć się polskości.

Krystyna Kowalczyk
Aparatura , szkolenia są bardzo potrzebne służbie zdrowia ,ale to nie zawsze jest wykorzystane,stoją gdzieś z boku i czekają na lepsze czasy,bo nie ma ludzi i lekarzy do obsługi.Tak źle w szpitalach jeszcze nie było,brak lekarzy specjalistów z doświadczeniem, brak pielęgniarek, co z tego ,że będzie sprzęt ?

Danuta Tarnowska-Czajka
Chyba nie trzeba tego udowadniac,ze Jurek ma racje i robi cos pieknego!! Wszyscy myslacy i dobrego serca ludzie to wiedza!! No chyba ,ze chodzi o ....debili ale tymi nie ma co sobie zawracac glowe! Trzeba im tylko współczuc i....zyczyc zdrowia!!

Zbigniew Belkowski
Jeżeli nie popierasz i nie dajesz na WOŚP to sprawa każdego z osobna jednak nie może tak być żeby w niewybredny sposób oczerniać JURKA widocznie zawistni i zazdroś ni tak mają tylko oczerniają.W całej rozciągłości popieram i daję,mądrzy tak robią.Szlachetna inicjatywa.

Aleksandra Krupowicz
Chylę czoła dla P. Jurka i podziwiam Go za to co już zrobił i dalej robi dla nas. To ciężka praca, a jeśli ktoś uważa inaczej to niech spróbuje sam coś dobrego spłodzić dla rodaków.