www.SokzBuraka.pl
LUBI NAS JUŻ: 660.858
Strona główna Czyli świeży sok The best of Czyli smakołyki Kalendarz Czyli mądrości Mówi dżus Czyli kino Bajki skibyCzyli Andrzej Dupa
NASZ SKLEP
NASZ SKLEP
NASZE FILMY
Nasze filmy
www.SokzBuraka.pl

MAMY POWODY DO DUMY !!!
NIE PRZEGRALIŚMY ANI JEDNEGO MECZU.
MAMY WSPANIAŁY ZESPÓŁ.
WRACAMY DO DOMU Z PODNIESIONYMI GŁOWAMI
DZIĘKUJEMY !!!
-----------------------
polub nas zanim będzie za późno: www.sokzburaka.pl

Najnowsze komentarze z Facebooka'a:

Maria Lewandowska
Mój zięć przed chwilą zapytał... -Dlaczego tak często pokazują Ronaldo? Mój 7 letni wnuk odpowiedział... -Sprawdzają, czy nie płacze! 😂😂😂

Mirosława Graszk
Rodaldo myśli że jest na scenie teatralnej,patrzcie na mnie to ja laluś,zgrywam dzisiaj aktora bo kur ...a nic mi nie wychodzi:-) :-) :-) :-)

Julita Kalinowska
Jest przykro ze odpadamy, gdyż ciężko na to pracowali nasi piłkarze i zaslugiwali by przejść dalej tamci mieli fuksa i niezrowazonego Ronaldo który pewnie strzelił by focha na wszystkich jakby nieprzeszli :-o . Nie mniej jednak wiemy że za 4 lata móże uda się to powtórzyć i skopac tylek Portugalii :-D

Dariusz Chabior
Nobla dostaje się za stworzenie czegos ważnego, mądrego albo pięknego, a nie za przypadkowe uchwycenie na focie, wpieprzonej umięśnionej nogi pod spoconą pachę.

Aleksandra Naklicka
Brawo dla całej naszej drużyny!!To była wspólna walka! Jesteście najlepsi!Dziękujemy za wielkie emocje,do ostatniej sekundy!dla nas Polaków jesteście Mistrzami!! Kochamy Was!!❤❤❤

Agnieszka Pluta
Swietne zdjecie... :) bylismy lepsi pod każdym względem... Ale jak to się mówi... głupi ma szczęście... :) Mamy świetną zgraną drużynę która może być z siebie dumna.. Krystyna dziś nic nie pokazała.. :) żadnego meczu nie wygrali... Jesteśmy z Was dumni.

Ina Łysik
Nasi piłkarze są fantastyczni! Dla mnie są mistrzami, to zdjęcie jest tego dowodem. Tylko piłka jest okrągła, a bramki są dwie, jak śpiewał Łazuka... Naszym piłkarzom zabrakło szczęścia... Z karnymi w tej klasie piłkarkiej może pomóc tylko łut szczęścia, a piłkarze portugalscy i je mieli. Mecz fantastyczny!

Amy Grant
Krystyna dzisiaj lewusem nie trafiła w piłkę :D nie miała na lewej pedicure czy jak ?

Sylwia Wiśniewicz
Pani Ann nie wiem z jakiej choinki się pani urwała , ale jak pani tak nienawidzi Polaków to fora ze dwora do Portugali .A nasi też pomagają tylko nie robią przy tym medialnego hałasu .Widzę że pani nienawidzi wszystkich to bardzo smutne mieć takie życie .Pozdrawiam.

Nena Kuznicka
Jak was uwielbiam tak zapytam: czy wy wiecie, za co można nagrodę Nobla dostać? :D Ale zdjęcie boskie!

Katarzyna Bieniaszewska
Ten, kto zrobił to zdjęcie, powinien przede wszystkim dostać od Was honorarium za publikację, że już o podpisie nie wspomnę, bo podanie autora jest Waszym obowiązkiem. Jeszcze bezczelnie piszecie o nim w sposób sugerujący, że to ktoś anonimowy. Czuję, że szybko usuniecie ten post.

Nina Ludwinowicz
Pazdan to chyba miał za zadanie pilnować Ronaldo :-D i wywiązał się z tego znakomicie :-D

Tadeusz Rozbicki
w 2-ej minucie Lewandowski strzelił gola, OK. Ale dlaczego Polacy nie poszli za ciosem? czemu sie cofnęli do swojej strefy i zaczęli balety z piłką, zamiast dalej strzelać gole?

Agata Rudnicka
A propos Ronaldo, jaki jest taki jest, ale nie da się ukryć, że doszedł sam to tego co ma, co osiągnął, a żeby lepiej zrozumieć jego zachowanie można obejrzeć film Ronaldo. Sporo wyjaśnia.

Dariusz Szwej
Boże!- jak to nie przegraliśmy ani jednego meczu?!!!! Właśnie wczoraj przegraliśmy! I to na własną prośbę...

Alina Kokocha
Dobrze wam tak zadufane dupki. Ronaldo się cieszy, a wy polscy kibice płaczecie, bo żegnacie się z turniejem. Nie macie szacunku dla przeciwnika. Kibicuję Portugalii.

Kazimierz Bieniecki
Z min wynika, że jednemu nie odpowiadają zapachy spod pachy, a drugiemu zapach skarpetek nie pasuje ... =D

Jan Kowalski
Przeglądam ten profil o piłkarzach i mam wrażenie, że tak się tu wali konia, że sperma mi się wyleje z ekranu za chwilę.

Wlodzimierz Dominowski
Wnuk Pani ma racje Pazdan unieruchomilRonaldo dokładnie. Apeluje do fryzjerów strzeżcie na Pazdana przeczący rok za darmo

Małgorzata Komorowska
Mega grali i powinni iść dalej. A Portugalia i ten cały Rolando bo tak go nazywam, plastikowa lalka nic nie pokazali. Jak to jest światowa drużyna to królowa jestem. Nasi chłopcy wymiatali. Oni mieli wczoraj tylko trochę więcej szczęścia.

Maria Wieslawa Buchholtz
Dla mnie Ronaldoto obrzydliwy gogus,picus.Jego zachowanie wszedzie nie tylko na boisku jest obrzydliwe!!!!!!!!!

Marta Monika Kaminska
Nie tylko reprezentacji naleza sie podziekowania. Ja dziekuje CUDOWNYM KIBICOM za ich zachowanie zadnych burd,zachowanie na stadionach,JESTESCIE WIELCY I MACIE WIELKA KLASE TAK SAMO JAK REPREZENTACJA.DZIEKUUUJE

Bartosz Kraus
Dlaczego wszyscy pisza ze nie przegralismy ani jednego meczu??? Pomimo swietnej gry ostatni mecz niestety przegralismy i dlatego wracamy do domu?

Mariusz Adam Pawlak
Podsumowując wszystkie komentarze odeszlismy z tarczą nie na tarczy. Więcej nic nie trzeba do tego dodawać ☺

Beata Otwinowska
Ze Ty go Pazdanku nie zabiles.cala Pokska bylaby wdzieczna za brylantynowego geja.