www.SokzBuraka.pl
LUBI NAS JUŻ: 660.858
Strona główna Czyli świeży sok The best of Czyli smakołyki Kalendarz Czyli mądrości Mówi dżus Czyli kino Bajki skibyCzyli Andrzej Dupa
NASZ SKLEP
NASZ SKLEP
NASZE FILMY
Nasze filmy
www.SokzBuraka.pl

TU NIE MA ŻADNEJ FILOZOFII.
POPIERASZ?
WYRAŹ TO.
--------------------
polub nas zanim będzie za późno: www.sokzburaka.pl

Najnowsze komentarze z Facebooka'a:

Teresa Malinowska
Mnie to już nie dotyczy i z dużą dozą prawdopodobieństwa również moich dzieci ale mam wnuki.....

Agnieszka Perzyna
Tak, chcę profesjonalisty, a nie chcę pytania jakie mi zadano w tymże gabinecie: "Czy jest pani mężatką? Czy na pewno chce pani utrzymać tę ciążę?". Uciekłam od konowała i nigdy do nie wróciłam.

Sylwia Teresa Sylwia
Płacę składki zdrowotne. Chcę żeby mnie zbadał profesjonalista a nie religijny fanatyk ograniczony ustawą. Udostępniam.

Iza Banach
Kościół to powinien zamknąć swoje mordy i się do niczego nie wtrącać,darmozjady na utrzymaniu Państwa. Sami powinni na siebie zarabiać jak każdy obywatel i zakaz wtrącenia się do polityki. Oni jak Pis nic dobrego nie wnoszą tylko afery i nieporozumienia. Glosowali na Kaczora bo kasę większą dostają a dla niepełnosprawnych nie ma na rehabilitację. Wstyd !!!!! A nie chcą aborcji !!! Kto się tymi chorymi zajmie?! Jak nasze Państwo ma w dupie wolą na Rydzyka tego złodzieja dać i ograbia biednych emerytów . Ludzie apele piszą zbierają pieniądze od zwykłych ludzi a Politycy i Prezydent oraz Premier z Kosciolem w tym momencie gdzie jest Ja pytam! Wtedy się nie wtracają i nie są za życiem i pomocą . Chcą podnieść wzrost dzieci w Polsce nie ważne czy zdrowe czy chore. Później tysiące rodzice wydadzą na rehabilitację i sprzęt i kasa do Państwa wpłynie. Masakra.

Barbara Winter
każda kobieta powinna sama decydować co ma zrobić w odpowiednim momęcie a nie jak często się słyszy o noworodkach zabitych porzuconych na śmietniku o tym księża nie mówią na ambonie

Agata Woźniak Włoszczowska
niedługo to będą stali nam nad łóżkiem i sprawdzali jak idzie nam sex , a jak nie będzie z tego ciąży to do kicia nas wsadzą bo źle się p..... i nie dajemy krajowi nowych Polaków ! to wszystko jest chore i to najwyraźniej choroba silnie zakaźna....

Wiesław Wiktor Seliger
Same żyjecie cieszycie się życiem decydowaniem o sobie a co ma powiedzieć bezbranne maleństwo ze odbieracie mu wszystko szanse do rozwoju i życia czy macie prawo decydować kto ma prawo do żyć a kto nie?!?!?!?!?!? w obozach koncentracyjnych i wojnach było podobnie ze jakiś gestapowiec decydował kogo wysłać do gazu i za mordować a komu pozwolnić żyć ciekawy jestem co byście wtedy czuły na widok pejcza skazując wam iść na śmierć czy to nie jest to samo gdy podejmujecie decyzje ze trzeba zabić bezbronna istotę która ma prawo boskie do życia czemu jest winne???? dziecko w jakich okolicznościach zostało poczęte powołane do życia czemu?????????proszę powiedzieć mi bo jestem tak głupi ze ni cholery nie rozumiem mentalności matek mordujących niewinne bezbronne życie A co byście drogie panie zrobiły gdyby się okazało ze żyjecie dla tego ze ktoś zgwałcił wasza matkę czy popełniły byście samobójstwo powodu bo poczęte jesteście wbrew woli waszej matki !?!?!?!?!? patrze na maluch jak się bawią śmieją są takie cudowne kochane i szczęśliwe a zarazem przeszywa mnie bol lek i rozpacz w duszy ze wiele tych dzieci tez mogło by nie być z powodu kaprysu i durnej decyzji odbierając tym maluszkom ich życie :-( :-( :-( :-( :-( :-( jestem zdruzgotany cynizmem ludzi o zapedach mordercy co z premedytacją zabija patrząc bezbronnej ofierze w oczy

Agnieszka Gabryś
Do wszystkich Panów, którzy krzyczą tu o legalnym mordowaniu dzieci. Ciekawa jestem ilu z Was ma kontakt z rodzinami, w których wychowuje się dziecko upośledzone, śmiertelnie chore, niepełnosprawne? Ilu z Was pomaga takiej matce, którą często facet porostu opuszcza bo NIE DAJE RADY! Nie rozumiecie i nigdy nie zrozumiecie co przeżywa kobieta, która oczekuje dziecka i dowiaduje się że płód jest uszkodzony, dziecko urodzi się chore. W imię czego każe się Nam kobietom przechodzić taką traumę jak urodzenie chorego dziecka, ze świadomością że nie pożyje długo lub sama porostu niedożyje porodu?! Chyba porostu nie ogarniacie tematu i nie dziwne, więc darujcie sobie kretynskie komentarze o nie dawaniu d..y czy cytowanie Biblii, bo w obliczu takiego dramatu Święty Boże nie pomoże i taka matka do końca życia się męczy psychicznie.

Aniela Szerszeń
Ludzie nie ulegajcie tej medialnej wariacji. Przecież to wszystko jest nakręcone. Nie widzicie tego? Naprawdę? Żadnej zmiany ustawy aborcyjnej nie będzie. Dla mnie było to oczywiste od samego początku.

Kora Brylińska
Ja oczekuje od mojego lekarza rzetelnej wiedzy, umiejętności prowadzenia ZDROWEJ ciąży, bezpiecznego rozwiązania. Tak samo oczekuje od lekarza, (rządu) odpowiedzialności może i nawet karnej, ale na bank cywilnej za błąd lekarski. Chcę mieć poczucie bezpieczeństwa że wszystkie badania USG które są niezbędne będą wykonane a nie tylko 3 w ciągu całych 9 miesięcy, że będą badane przepływy, że będą wszystkie badania prenatalne jeśli są jakiekolwiek przesłanki. Za nieodpowiednio przeprowadzona akcja porodową przy odklejają łożysku- gdy dziecko umiera, gdy matka ma krwotok, Przy przetrzymaniu ciąży a dziecko się dusi, przy hipotrofii płodu- niezdiagnozowanie go i przetrzymanie ciąży, stratę dziecka! Czemu za takie i inne sytuacje straty dziecka rzad już nie karze tych samych lekarzy którzy nie maja prawa z przyczyn moralnych wypisywać tabletek antykoncepcyjne?!?!?!!

Krystian Gawęda
Profesjonalista powie żebyś nie była tępą dzidą w ładny sposób - zabezpieczasz się nie ma dziecka, nie chodzisz w dziwne miejsca nie gwałcą - pomagasz innym, mniejsza szansa na to że gdzieś w rodzinie używa się przemocy i zmusza do seksu (Tak, w wielu domach słyszy się a nic się z tym nie robi pozdrawiam ołowiem takie rodziny i dziękuje za pomoc)

Beata Urych
Uważam że to jest już naciągane ponieważ wszystkie kobiety które chodzą do ginekologa dobrze wiedzą że w gabinecie jest profesjonalista a nie ksiądz i o swojej dupie każda kobieta decyduje sama za przeproszeniem

Wiesława Sawicka
Choć temat już mnie nie dotyczy - moich dzieci tak, moim skromnym zdaniem, zadawane pytania nie są czymś oburzającym. Macierzyństwo powinno być przemyślaną i ważną decyzją ....ale ma być to decyzja, nie wyrok, nie tym bardziej nakaz !!!

Krzysztof Oktawiec
Mimo, że nie jestem kobietą, to także w pełni apel aprobuję. Bo niech jakiś dentysta mi zapowie, że mam do wyrwania 3 szóstki i on ze względów na bliskość szatana w tej liczbie zabiegu nie dokona, lub, że widzi w mojej paszczęce kły (!!!) - może nietoperzowate - i nie dokona swojej pracy.

Tomasz Orłowski
profesjonalisty czyli współuczestnika w aborcji, czyli mordowamiu nienarodzonych dzieci. pokazali naprawdę urodziwą kobietę tylko szkoda że brakuje jej mądrości.poza tym napis sieje gorszą propagandę niż za komuny. ten napis dotyczy tego aby dokonywano aborcji na życzenie kobiety,owszem jeśli kobieta chce dokonać aborcji to niech dokona jej na sobie,usunie sobie jajniki albo macice ,ale niech nie tyka dziecka które jest w jej łonie bo to nie jest jej ciało.

Wiesław Wiktor Seliger
Kasiu popieram to co mówisz ja wiem ze są za i przeciw ale to kolejna furtka by dać możność mordowania dla wygodnedy pomyśl wpierw tak w sobie i odpowiedz czy chciała byś nie istnieć bo zostało by wyrwane

Franciszek Milewski
Mnie to nie dotyczy , ale jezeli zajdzie taka potrzeba to będę to rozważał w wlasnym sumieniu i nie pod presją opętańców nienawistnych i samolubnych chcacych stanowić o wszystkim co ich nawet nie dotyczy , bo sami nie moga lub nie chcą albo nie umieją.

Michal Kurylo
W moim wieku mnie osobiscie to nie dotyczy ale zycze sobie a wrecz zadam zeby moje corki i wnuczki same mogly decydowac o sobie.Splacanie kosciolowi dlugow wyborczych za poparcie kosztem naszych dzieci jest nie ludzkie.

Bogusława Usta
mnie tez nie dotyczy ,ale solidaryzuje sie z kobietami,ktore maja prawo do wlasnego ciala,ktore chca same za siebie decydowac

Damian Bohn
nie chodzę do ginekologa, ale nie mogę być przeciw i nie wiem kim są ludzie którzy odmawiają praw innym? "nie jest egoistą ten który robi co chce, tylko ten który się domaga aby inni robili co on chce"

Małgorzata Tomczyk
Popieram a kościół niech zacznie wreszcie od swoich bo ci powinni dawać przykład a tam największe zakłamanie i odtego by zacząć Ale tu rząd od lat nic nie robi Przyzwolenie jest

Aldona Abraham
Mnie juz tez to nie dotyczy ale szczerze jestem z wszystkimi polskimi kobietami .. Nie dajmy sie zniewolic a raczej ubezwlasmowolnic przez kler.

Jadwiga Budzinska
Zapomnialam o nastepnym od aborcji. Slynny Piecha - ktory teraz madruje sie w parlamencie UE - to tez nagroda za setki usmierconych "dzieci".

Małgorzata Śmiałek
Mogłam ale tego nie zrobiłam, nie pozwalało mi SUMIENIE i ZDROWY ROZSĄDEK. Nie jestem OSOBĄ ubezwłasnowolnioną, jestem osobą zdrową i nie leczę się psychiatrycznie, wierzę w sąd ostateczny. Denerwują mnie ludzie, którzy chcą zabierać robotę Bogu i podważać wygłaszaną wiarę. Nie uszczęśliwiajcie ludzi na siłę, to i tak nie powiększy ilość podatników i ich danin publicznych.

Anna Chajter
Takie malenstwo, nie wazne w jaki sposob poczete, ma prawo do godnosci, ma prawo do zycia. Odbieranie mu tego prawa z egoistycznych powodow nie zmienia faktu, ze jest to morderstwo. I wcale nie trzeba odwolywac sie do religijnych argumentow, z czysto fizjologicznego punktu widzenia jest to usmiercenie zaleznej od nas istoty, zakonczenie jej zycia zanim sie na dobre zaczelo.