www.SokzBuraka.pl
LUBI NAS JUŻ: 660.858
Strona główna Czyli świeży sok The best of Czyli smakołyki Kalendarz Czyli mądrości Mówi dżus Czyli kino Bajki skibyCzyli Andrzej Dupa
NASZ SKLEP
NASZ SKLEP
NASZE FILMY
Nasze filmy
www.SokzBuraka.pl

BRAWO PANI DOROTO.
KTOŚ TO MUSI PO MĘSKU POWIEDZIEĆ!
--------------
polub nas zanim będzie za późno: www.sokzburaka.pl

Najnowsze komentarze z Facebooka'a:

Kacper Panaceusz
Powiedzcie to jutro wyraźnie na mszy niedzielnej kiedy ta pedofilska banda w kieckach będzie wtrącać się do waszych macic!!!...

Michał Chudyba
A teraz powinni wprowadzić przepis o obcinaniu fujar tym, którzy ślubują czystość kapłańską i będzie sprawiedliwie!!!

Piotr Felczak
Ludzie zagłosujcie wreszcie nogami i wyjdźcie z kościoła jak któryś ksiądz bzdury opowiada. Na pewno wielu z Was już o tym myślało ale dla świętego spokoju baliście się to zrobić. Boicie się tego co ludzie powiedzą, co powie rodzina? Boicie się tych "nieomylnych na ambonach" którzy chcą sterować naszym życiem? Co oni o nim wiedzą? Kim są ci ludzie "bez grzechu" miotający kamieniami?

Bozena Blazejczyk
co ksiadz ktory nigdy nie rodzil i nie wychowywal dzieci ma mi mowic co mam robic, urodzilam 6 dzieci i zaden ksiadz mi nic nie dal nawet wsparcia duchowego 'to moja sprawa i mojego sumiena czy urodzic albo nie i zaden klecha nie powinien sie wtracac do mojej macicy ,niech leoiej pomoga tym dzieciom ktore zyja w skrajnej biedzie

Łukasz Łapiński
Ale pieknie Was oszukuja a Wy sie dajecie! Aborcja to jest morderstwo i nie trzeba byc wierzacym by to widziec. Zatem odpowiedzmy sobie na pytanie czy chcemy byc zabojcami czy nie. Na ten temat powinniscie rozmawiac a nie nie o macicach! A idac dalej tym tropem rozumowania to jesli ktos jest za aborcja to i musi byc za eutanazja oraz za kara smierci.

Tomasz Andrzejewski
Czornuchy mogłyby zająć się swoim zdegenerowanym gronem księży i biskupów z pedofilskim rodowodem, a kobietom dać stanowić o sobie. Niech te złamasy nie zajmują się rzeczami o których nie powinni nawet pomyśleć, bo zgrzeszą.

Ewa Augusiak
Popieram ulubioną dziennikarkę Wellman ja tez każdemu powiem won od mojej macicy . I moich najbliższych tak jak też głosi Młynarska my nie wtrącamy sie do ich narządów wiec niech prezes i kościól od nas sie odczepią :(

Maria Luczak
Mam 70 lat i ciąża mi nie grozi,ale faceci,którzy są wspolodpowiedzialni za ciążę chcą islamizowac kobiety,ponizac,nawet uśmiercac.W imię czego?W imię Boga?Najczęściej są to nieszcesnicy,podli faceci,którzy są niesmiali w stosunku do kobiet i je zabijac

Mariusz Mucha
nic mi do twojej macicy czy nerki, kazdy moze sobie wyciąć jak ma zyczenie. ale nie mogę się zgodzić sie na rozrywanie człowieka na kawałki tylko dlatego ze jest w twoim brzuchu.

Beata Gocoł
Od razu nasuwa mi się film '' Imię Róży '' ... Wczesne średniowiecze... Zniesie w końcu ten celibat i skończą się ich fobie na temat kobiet

Hanna Chojnacka
Taka racja my sie nie wtracamy jak oni sobie wprowadzaja nowe zasady chrzescjanstwa i biora na tace na koledach tez patrza zeby koperte dostac a daj za malo to cie na mszy oglosza ale zeby dac na te dzieci to nie za chrzest oplata za komunie sluby pogrzeby i niby co laska ale maja swoj cennik banda zlodziei

Maria Stachurska
Nikt ale to nikt nie będzie decydował za mnie co mam robić z moim ciałem a tym bardziej jakiś biskup niech zrobią u siebie porządek a kurdupel który siedział pod kiecką mamy.Kobiety nie pozwólmy żeby ktoś decydował za nas

Anka Kiełczykowska
To niech te kobiety, które tak głośno krzycza odpowiedzą czy z wielką miłością nosiłyby dziecko z gwałtu. gdyby zostały zgwałcone przez ojca pijaka, brata pijaka czy innego bydlaka. Gdyby ich córka została zgwałcona to kazałyby w imię wiary i diabli wiedza czego nosić im dziecko w łonie? A gdyby ich córce , która ma już dzieci zagrażała śmierć w trakcie porodu? ryzyk fizyk. Może przeżyje. Tak byście myślały? Kim wy jesteście, żeby prawić morały? zajmijcie się swoim życiem , swoja cnotą . Ja mam trzy córki. Urodziłam bo chciałam. Kocham Je ponad wszystko. Ale jeśli kiedykolwiek spotka Je krzywda to nie będę na nic patrzyła i nie będę słuchała zacofanych dewotek i dewotów.

Mariusz Stachurski
Jestem tym co od czasu do czasu przechadza sie w tej macicy i tez jestem za tym aby wlascicielami macic byly kobiety, a nie banda zboczonych ksiezy.

Maciej Kostek Kostansky
Pytanie nie związane z tematem aborcji, lecz trochę wspólnego z nim ma tzn Ochrona życia. Zdarza sie, ze urodzą sie bliźnięta syjamskie, jednakże jedno z nich praktycznie w ogóle nie wykształciło organów, posiada bardzo prymitywna sieć naczyń krwionośnych. Jedyny widoczny znak egzystencji owego brata, to wystająca z brzucha zdrowego brata, nie do końca ukształtowana noga. Zdrowy bliźniak jest osłabiany przez chorego, działa to mniej więcej na zasadzie pasożyta. Czasem może bezpośrednio zagrażać życiu zdrowego bliźniaka. Teraz pytanie czy operacja rozdzielenia bliźniąt, co za tym idzie uśmiercenie "chorego" bliźniaka jest karalnym zabójstwem? Czy może ratowaniem życia "zdrowemu"? Bardzo skrajny przykład, ale ciekawi mnie odpowiedz ludzi "Pro life". Zaznaczam rownież, ze nie miałem na celu nikogo urazić moim pytaniem.

Marek Zywna
Jak można chodzić do pośrednika Boga jak można sobie z nim pogadać na osobnosci, nawet Papież ma zrozumienie dla sprawy a te bydlaki nie.

Wiesia Podpora
Ciekawe co oni zrobią z kobietami co zachodzą z nimi w ciążę bo przecież nie od dziś wiadomo że większość z nich nie stosuje celibatu.

Marcin Lipa
gdyby zgwałcono mi córkę, do więzienia poszedłbym ja. Za zabójstwo.

Agnieszka Ewa Łopacińska
Nie jestem za aborcja na życzenie. Ale jestem za wolnością wyboru. Jeśli jest to sprzeczne z czyims sumieniem, to nie zrobi tego bez względu na prawodawstwo. Ale wybór to jest świętość.

Jurek Pasternak
A ja bym chcial, zeby mordowanie nienarodzonych dzieci nie bylo finansowane z moich pieniedzy (podatki). Wiec zabierz te swoja macice ze soba i za jej oprozniennie zaplac ze swojej kieszeni. Amen.

Ania Janiszewska
"Miła" pani. Ma paniusia rację, jak dla mnie może pani z własnej macicy nawet mielone zrobić-smacznego, ale w momencie w którym w pani macicy rozwija się życie to już nie do końca jest ona TYLKO pani..

Grazyna Mazur
najgorzej jak maja do powiedzenia na temat dzieci ksieza geje i starzy kawalerowie

No Klaudia
Eeee.... A może by tak dziewczyny, np. jakiemuś prezesowi lub biskupowi macicę pokazać? Może byłoby inaczej? Szczególnie temu pierwszemu, bo ci drudzy to chyba czasem oglądają ;) Czasem bowiem wydaje mi się, że, dla co poniektórych prezesów i innych takich, macica to jakaś mityczna kraina zawładnięta przez kobiety-demony, które trzeba przepędzić i wygrać wojnę o raj mlekiem i miodem płynący ;) hahahahahahaha A podobno to my facetom penisa zazdrościmy.

Wladyslawa Warenberg
brawo pani Dorotko ja juz rodzic nie bede ale popieram ten protest nie jestem za calkowita aborcja ale w naglych wypadkach popieram

Janina Kubatowna
Moje slowa/my words exactly! Brawo pani Doroto. Rzad nie powinien wlazic z butami do naszych sypialni. Jesli chce zeby wiecej dzieci sie rodzilo, to niech PIS odejdzie z tymu swoimi malpimi pomyslami, nowy demokratyczny rzad zodtanie ustanowiony przez CALE spoleczenstwo, i panstwo zbuduje nowe przedszkola, skasuje smieciowe umowy o prace i zadba o rodziny o mniejszych dochodach na rodzine. Poza tym mieszkania dla mlodych a nie wyasfaltowana droga do posesji pani Beaty.